Wpis z mikrobloga

Niemiecka policja o 5 rano przystąpiła do szturmu na ośrodek dla uchodźców w Ellwangen.
Trzy dni temu około 150 afrykanczykow uniemożliwił niemieckiej policji aresztowanie jednego z uchodźców przebywającego na terenie ośrodka.
Jak podają media policja przybył a na miejsce z ogromną liczba policjantów.

#ciekawostkizniemiec

http://www.dw.com/de/erneut-polizeieinsatz-in-ellwanger-flüchtlingsheim/a-43631569

#4konserwy #neuropa
  • 24
@ImInLoveWithTheCoco jak dla mnie ciekawostki powinny być o narodzie, o czymś czego nie wiemy i powinno być dla nas zaskakujące - czy jeśli ktoś poprosi Cię o ciekawostki o Polsce, powiesz mu o marszach nacjololo, patologii w rządzie, o uwielbieniu Polaków do kościoła czy o procencie przestępczości? Nie, raczej powiesz mu coś o naszej kulturze, artystach czy polskiej kuchni. I tego oczekuje od #ciekawostkizniemiec
, o czymś czego nie wiemy i powinno być dla nas zaskakujące -

@harpiowata: ja nie wiedziałem i to dla mnie zaskakujące, że Niemcy muszą pacyfikować ośrodki z uchodźcami. Po tych pierwszych nie spodziewałbym się, że doprowadza do czegoś takiego a po tych drugich nie spodziewałbym się takiego zachowania ¯\_(ツ)_/¯
@harpiowata: @Xianist: w dupie byloście, gówno widzieliście. Nawet nie potraficie przeskrolować kilku postów na tagu. Typowa #!$%@? umysłowa z was ¯\(ツ)_/¯

btw. np. 2 tyg. wcześmiej większość newsów koncentrowało się wobec niedofinansowanej bundeswery. Wcześniej było o związkach damsko-męskich i różnych statystykach. Ale że wy jesteście #!$%@? umysłowę, to już nic się z tym nie da zrobić ¯\
(ツ)_/¯