Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zwracam się bardziej do #rozowepaski ze swoim problemem. Może któraś z was miała podobnie i udało jej się to zmienić? Problem jest natury seksualnej. Nigdy nie miałam orgazmu pochwowego, były momenty, że czułam, że jestem blisko, więc to raczej nie jest kwestia natury fizycznej, ale nigdy to nie nastąpiło. Bałam się, że się posiusiam i panikowałam. O orgazm łechtaczkowy z partnerem też było mi trudno, ale zdarzył się kilka razy. Nie masturbuję się częściej niż na miesiąc czy dwa, ale sama ze sobą nigdy nie mam problemu z orgazmem łechtaczkowym. Mięśnie Kegla mam bardzo sprawne ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc to też nie to. Źródło problemu bardziej upatruję w jakiejś blokadzie psychicznej. Wydaje mi się, że po prostu boję się stracić kontrolę i tak jak nie mam zupełnie problemu z dawaniem przyjemności oralnej, tak na przykład sama nie lubię jej dostawać i nie pozwalam na to. Chciałabym się jakoś w pełni odblokować, myślałam nawet o seksuologu i w ostateczności pójdę, to dla mnie nie problem,
ale może któraś z was poradziła sobie sama z tym? #seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #mirabelkopomusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania przystojna barmanka hmm to też jest jakaś opcja :p

Pokoje zamówienia przyjdzie albo możesz popróbować z zabawkami :p
A może jesteś np uzależniona od jednej pozycji która sprawia ci przyjemność gdy jesteś sama i po prostu teraz jak masz partnera dlatego nie możesz dojść z nim. Bo wyrobiłas sobie pewien nawyk
@AnonimoweMirkoWyznania: wiele kobiet ma z tym problem, więc uwierz na słowo - nie jesteś wyjątkiem. Możesz spróbować wszystkiego, ale jak się nie uda - to taka Twoja uroda (gdzieś czytałam, że orgazm pochwowy jest uzależniony od budowy anatomicznej, a dokładniej od wielkości łechtaczki i jej ułożenia względem wejścia do pochwy).
Nie łam się tylko ciesz się orgazmem łechtaczkowym i ogólnie seksem. Polecam też stymulację punktu G przez partnera - wówczas każdy