Wpis z mikrobloga

@uzamkniete: nie, nie korzystałem - jednak widziałem te 'rozpiski". Niestety efektów na tym nie da się mieć, ponieważ to gotowy szablon dla każdego taki sam, który jest rakowy zarówno treningowo i dietetycznie. Chcesz to marnuj kasę nikt nie broni ʕʔ. W temacie odpowie Ci 10 osób, 8 powie to co ja (tylko, że oni się zawiedli i próbowali to realizować), 2 powiedzą. że spoko, bo żal
@Kasahara: no dobrze, dziękuję za odpowiedź. Popatrzyłem sobie na trochę na Twój profil i należałoby spytać czym różnią się Twoje rozpiski, ale chyba odpuszczę i poczekam na odpowiedzi "10 osób, z których...".
@uzamkniete:

Po prostu jestem człowiekiem a nie botem. W/w serwisy po prostu wypluwają gotowiec. Treningowo nie wezmą pod uwagę Twoich możliwości, ograniczeń ruchowych, wad postawy, słabych punktów, nie robią periodyzacji treningowej. Dietetycznie i suplementacyjnie będą się opierać o makro bez mikro czy stosunków MUFA/PUFA/SFA nie wezmą pod uwage przyjmowanych leków, nietolerancji, problemów jelitowych, chorób.

i tak jak @urak666: zazwyczaj darmowe gotowce są lepsze od takich rzeczy pod względem treningowym -
@uzamkniete: ja skorzystałem. Plany treningowe są słabe. Jak zauważył @Kasahara: nie podchodzą indywidualnie. Wysyłanie zdjęć to w dużej mierze ściema, każdego traktują jak początkującego. Dostaniesz na wejściu fbw i tyle. Sam musiałem do nich pisać i zamieniać niektóre ćwiczenia (np nie dali mi podciągania na drążku bo z góry zakładają że jak ktoś się do nich zgłasza to nie ma w ogóle mięśni i nie jest w stanie zrobić podciągnięcia-pomimo
ne dania występowały dwa dni po sobie (łatwiej zrobić zakupy i gotować większe porcje na zapas-oszczędność czasu). Naprawd


@thewickerman88: Dieta niby spoko, tylko mnie denerwowało lekko kupić np. rukoli całą paczkę a wykorzystać 1/10 , i z kilkoma produktami w diecie tak było typu nie dostanie się 10 czy tam 20g produktu tylko z 200-250g , a co robić z resztą... No i w sumie w moim wypadku przy opcji mało
już pomijając kwestię tej strony. W internecie są setki darmowych legitnych planów. Z tej setki kilkadziesiąt to prawdziwie swietne treningi na których większość ludzi robi super progress. A i tak ludzie kupują personalizowane treningi jakby byli sportowcami klasy światowej. @Kasahara: