Wpis z mikrobloga

Siema ;)

Dawno nic nie pisałem, ale teraz już powinienem być bardziej aktywny ;)

Od prawie roku pracuję (na przemian z Formułą Clickerem) nad nową grą!

Gra idle clicker, w której będziemy budować swoją wioskę średniowieczną:) W planach - rozbudowa osady, ulepszenia, zatrudnianie doradców, ulepszanie technologii i wiele wiele innych :)

Załączony gif to tylko sneak peek, ale gra już ma praktycznie wszystkie mechanizmy gotowe.


Dajcie znać, co myślicie!

________________________________________________________________________
Zachęcam do obserwowania ----> #gamedevprophet <----

Możecie mnie też obserwować na TWITTERZE

#gamedev #android #ios #iphone #indiegamedev #lowpoly #unity #unity3d #3d #csharp #programowanie
Prophet1111 - Siema ;)

Dawno nic nie pisałem, ale teraz już powinienem być bardzie...

źródło: comment_UA9r0T3cM5UjGqYbxH23Teug0jr5bllB.jpg

Pobierz

Jak Ci się podoba?

  • Bardzo! 14.3% (28)
  • Bardzo, bardzo! 6.6% (13)
  • Wpizdu! 11.7% (23)
  • Shut up, and take my $0! 67.3% (132)

Oddanych głosów: 196

  • 21
@Prophet1111: Wygląda ładnie, ale ja bym nie tracił za dużo czasu nad tymi ruchomymi widokami, zbliżaniem, obracaniem kamery itd. itp.
Nie wiem jak inni, ale ja w podobnych grach z reguły ustawiam sobie widok na jaki chce i potem już w ogóle się tym nie bawię jeśli nie ma potrzeby.
@wielka_glowwa: Dzięki :) Będę ogłaszał tutaj betę, więc subskrybuj tag i jak będzie to podeślę ;)
@Sinti: Na każdym na pewno nie. Na razie tak płynnie działa na sprzęcie z japkiem i na topowych Adnroidach. Filmik jest z edytora na Windowsie. Przede mną optymalizacja, bo niestety na razie wydajność to ciężka sprawa.
@max1983: Chodzi Ci o pracę kamery? Ale sam mówisz - ustawiasz sobie widok na jaki chcesz i