Wpis z mikrobloga

@recc ogólnie na allegro on też sprzedaje po 50, są tez po 40zl u innych więc jak biedronka miała promo 35 za kilo to pewnie takiej samej jakości a ten typ ma za 50 i są jak świeże bułeczki ale ja przez www zamawiam no mam ten kod, jak wrócę do domu to go poszukam
@recc: kod do sklepu FBMINUS5 na 5% na całe zamówienie, niby 5% ale zawsze coś, polecam od razu min 1kg bo jak kupisz na próbę 0,5 kg to zjesz w 1-2 dni i będziesz żałował że nie kupiłeś więcej XD

@Elementx: ja tu zamawiam, tu są prażone solone, te w biedronce wyglądają jak by z jakiś odrzutów były, gorzkie, wyschnięte, pozamykane ( ͡° ʖ̯ ͡°) a
@KierownikMietek: szczerze wole dopłacić te 10-15zł i zjeść ze smakiem i masz racje, nie #!$%@? przy otwieraniu bo są wszystkie łądnie otwarte. Od nich jak zamawiam np 1kg to wyrzucisz garstkę zamkniętych a te z biedronki to 1/4 zamknięte i w smaku fujka, raz na wagę za ok 10zł wziąłem z biedry i nigdy więcej, jak zamawiam u nich to czekam na paczkę z niecierpliwością jak na żelki gusto (