Wpis z mikrobloga

Hej, szybkie pytanko, która przeglądarka lepsza pod telefon z androidem(xiaomi redmi note z androidem 7), potrzebuję coś szybszego z adblockiem, bo już mnie drażnią te wyskakujące paskudztwa w chrome jak muszę coś szybko sprawdzić, a może coś innego polecacie? Dzięki

  • 9
@RoccoBaggins ja korzystam z CM browser, ma adb locka wbudowanego, nie zawsze działa jak powinien, ale jednak radzi sobie mimo wszystko bardzo dobrze. Z tego co pamiętam to opera ma też wbudowanego adblocka (ale nie ma trybu komputerowego tak jak cm) I chyba (ale raczej nie) Firefox
firefox focus


@kacperski1: właśnie słyszałem że zamula, ale jest też inna wersja: firefox focus i ta jest chyba lepsza na chwilę obecną, bo tak jak piszesz, chyba coś zmieniają i jak to bywa przy przebudowach, zamula
@RoccoBaggins: Focus nie zamula bo jest oparty na silniku Chrome (czy tam WebView) xD. Nie ma za to ani rozszerzeń, ani kart, i nie zapamiętuje historii przeglądania (o to w niej chodzi w sumie, żeby taki szybki tryb incognito mieć), więc trochę się nie nadaje do codziennego użytkowania.
@RoccoBaggins: spróbuj Yandex Browser. Obsługuje rozszerzenia z Chroma na PC - ublock z filtrami + nano defender i przy spoko płynności ni ma reklam w ogóle, a ilość napalonych pań w mojej okolicy także znacząco spadła ( ͡° ͜ʖ ͡°)