Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam Mireczki,
Napisze w skrócie w punktach co się stało żeby było najprościej. Wołam #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki

1. Bądź z loszka 3 lata (nazwijmy nr 1)
2. Odjaniepawlilo się i się rozeszliśmy (z jej winy, tak wiem wina jest po obu stronach ale to była jej dezycja)
3. Znajdź kolejna po 3 miesiącach i bądź z nią stosunkowo szczęśliwy ( nr 2)
4. Po pol roku z nowa (czy nawet dłużej) zaczyna Cię coś gryźć ze to nie to, ogólnie coś ci przeszkadza
5. Odzywa się nr1 po pol roku przerwy
6. Myśl ze to coś więcej, dogadujecie się itp itd (dalej będąc z nr2) dlatego tez zrywasz z nr 2 żeby jej nie ranić
7. Dosłownie w dzień dwa nr 1 dowiaduje się ze nie jestem z nr2. Kontakt zanika mimo iż dałem jej ‚szanse’, miała się tylko odezwać kiedy będzie miała czas
8. Zostań pomiędzy nr1 a nr2 sam, totalnie. Po miesiącu dowiedz się ze twój kumpel z ‚piaskownicy i piwka’ bolcuje nr1.
9. Powiedz sobie, anon #!$%@?ś, masz na co zasłużyłeś i przełknij to co się stało, zostań sam, Przemyśl, nie rań.
10. Mija pol roku bycia samemu, nowe auto, praca jakoś leci.
11. Ciagle myśl o nr 2 ze było w sumie ok, dalej coś tam czujesz. Mimo prób spotykania się z innymi dziewczynami, nie podoba ci się żadna, mimo ze są w porządku to dalej ‚nie to’.
12. Zostań emocjonalnym aseksualista

Teraz moje pytanie Mireczki. Spróbować z nr2 odzyskać jakiś kontakt ? Pokąsać ze mi zależy ? Jeśli tak to w jaki sposób? A jeśli nie to dlaczemu (to ze jestem idiota i była rozjabala mi obecny związek to wiem). Mirki help bo serio emocjonalnie jestem #!$%@? jak Rosją na mapie... myślałem ze to przejdzie a to się tylko pogłębia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 17
  • Odpowiedz
A jeśli nie to dlaczemu (to ze jestem idiota i była rozjabala mi obecny związek to wiem)


@AnonimoweMirkoWyznania: hahaha o rany, jakie #!$%@? logiki XD żal mi cię. to nie była ci #!$%@?ła związek, to ty sam to zrobiłeś, więc pretensje to miej tylko dla siebie i zostaw nr 2 w spokoju.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś typową męską małpą, która nie puści jednej liany póki nie złapie drugiej. Tylko w tym przypadku druga liana okazała się być troszkę za daleko i upadłeś na glupi ryj. Masz na co zasłużyłeś i na przyszłość zastanów się dwa razy zanim wejdziesz z kimś w głębszą relację.
  • Odpowiedz
Po pierwsze to możesz wypłacić koledze z piaskownicy chleby jeśli to był dobry kumpel, bo jak byliście blisko to wypadałoby chociaż powiedzieć, że się ma zamiar, czy "tak anon wyszło"... a po drugie jak chcesz wracać do nr2 to wracaj rób co czujesz a nie pytaj nawiedzonych przegrywów kierujących się kodeksem wiecznego #!$%@? xD jak się ułoży to na bogatości.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Spróbować z nr2 odzyskać jakiś kontakt ?

Nie i już nawet nie dlatego, że ją skrzywdziłeś tylko dlatego, że jak sam pisałeś

Po pol roku z nowa (czy nawet dłużej) zaczyna Cię coś gryźć ze to nie to, ogólnie coś ci przeszkadza

Nie podpasowała Ci, a teraz ją idealizujesz bo jesteś sam i 1 Cię wyrolowała. Wróciłbyś do 2 i byś krzywdził dalej ją i siebie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bywa. Zagrałeś, zaryzykowałeś, nie pomyślałeś i straciłeś wszystko. Przyjmij to na klatę i ruszaj dalej. To, co odróżnia mężczyznę od chłopca, to umiejętność przyznania się do własnych błędów i poniesienie konsekwencji tychże.
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania decyzje juz podjales i teraz tylko szukasz poparcia. Pisz do tej nr 2, niech da ci kosza i bedzie po sprawie. Postaraj sie nie robic z siebie blazna i poprostu jej powiedz co czujesz, moze sie uda chociaz nie sadze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Odpuść sobie nr 2 i daj jej spokój. Skoro po jakimś czasie z nią jak tylko coś zaczęło zgrzytać tak łatwo zrezygnowałeś i polazłeś do nr 1, to jak tylko znowu coś będzie nie tak to to powtórzysz. Wina jest Twoja tylko i wyłącznie, nr 1 nic do tego. Jakby Ci zależało na nr 2, to byś tamtą olał. Chcesz być w porządku?- ogarnij się najpierw ze swoimi emocjami i szukaj
  • Odpowiedz