Wpis z mikrobloga

Cześć ludki,

dawno mnie nie było. Dużo zajęć, dużo na głowie. Chciałbym poświęcać więcej czasu na szerzenie wiedzy, ale jest to zawsze albo-albo. Często niestety to kwestia finansowa.

Dlatego chciałbym się was zapytać - co byście powiedzieli na "tutoriale premium"?

Patronite nie zmusiłoby mnie to systematyczności (wysyłać coś wam co tydzień-dwa, po prostu nie potrafię), z resztą to platforma dla żebraków jak Gonciarz ( ͡° ͜ʖ ͡°), no i ogólnie uważam, że byłoby to nie fair.

Preferuję: płacisz -> otrzymujesz zawartość którą oczekiwałeś, a nie obietnice albo coś czego się nie oczekiwało.

Myślałem o tutsach bardziej z podstaw, teorii, materiałów, metod uczenia się VFXów. Co warto, co nie warto.
Czyli jak się przygotować do zgłębiania tej wiedzy niżeli samej wiedzy.
Tutków uczących obsługi programów jest multum (sam do wielu linkowałem), więc nie widzę sensu w tworzeniu w koło tego samego.

Tutsy pewnie byłyby video + pdf/tekst i jakieś materiały dodatkowe jeśli byłaby taka potrzeba.

Kwoty chciałbym niskie, żeby to był taki tip jak dla kelnera, czyli coś pewnie w przedziale 1-5$ sprzedawane na Gumroad.

Co o tym myślicie?

#vfxnews #grafika3d #grafikakomputerowa #grafika #postprodukcja
Pobierz loczyn - Cześć ludki,

dawno mnie nie było. Dużo zajęć, dużo na głowie. Chciałbym p...
źródło: comment_KtA4zidDOdQudW7dFHAYywSYnNQ7YvWr.jpg
  • 27
@sorasill: 15 ziko to spoko, jak bym dal 150 to by mnie wyniesli na widłach :D z reszta nie chce tez sie dorabiac na tym Porsche.
Chce mimo wszystko szerzyc wiedze ale zeby miec jakies drobniaczki na piwko, materialy, kursy itd :P
@loczyn: tak jak piszesz jest teraz tyle dobrych tutów na yt że ciężko będzie się przebić, ale życzę powodzenia :) ewentualnie może spróbuj nawiązać współpracę z jakąś platformą premium z tutami?
@Kien: nie chcialem nawiazywac wspolpracy bo jedyne ktore uwazam ze by pasowalo to CGWisdom ale oni pewnoe by narzucili swoja kwote (wysoka) a ja chce trafic za mało do wielu :)

A no i wlasnie co do tutow na YT to 98% to soft, a ja wlasnie wiecej chcialbym o teorii :P
@loczyn:

szkoly wyzsze zawodza

z tym się zgadzam w 100% :)

wiesz co, mam jeden pomysł, ale nie wiem czy Ci się spodoba - nagranie solidnej dawki tego kursu i materiałów, i zrobienie takiej akcji marketingowej jak często robią gównoporadniki jakiś coachy, szkoły podrywu, maklerów itp. - ale w przeciwieństwie do nich Twoje materiały będą wartościowe

czyli robisz taki landing page gdzie obszernie opisujesz co ten tutorial da, jakiś krótki wstęp
@Kien: O no cos w ten desen tylko zeby nie wygladalo jak scam hehe :D

Tak serio to na poczatek myslalem o ludziach z Wykopu, z tagu - zeby pomoc za niewielka kwote.
Moze faktycznie stwierdzenie albo-albo jest zle bo wychodzi ze utrzymuje sie za 200 zl miesiecznie xD

To to nie. Lubie bardzo uczyc, tylko wlasnie zeby byl jakis z tego pieniadz. Moze byc gowniany ale zeby byl :D