Wpis z mikrobloga

Ślicznie witam ekipę #bydloontour ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W najbliższą sobotę (12 maja) o godzinie 15:00 w Warszawie na stadionie Marymontu przy Potockiej 1 odbędzie się niesamowite wydarzenie. W sparingowym spotkaniu zadebiutuje już znany i (nie)lubiany zespół KTS Weszło #weszlo, który podejmie nie mniej utalentowaną drużynę Kartoflisk #kartofliska
Jako że wielu kibiców ostrzy sobie zęby na ten mecz, a ja poważnie zamiaruję udać się spod Wawelu na te zawody, to pytam i szukam chętnych do przepysznego mela...ekhm... meczowania. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wołam doświadczonych fanatyków lig niskich i żadnych: @polik95, z którym na powyższy temat kilka słów już wymieniłem, a także @Wojt_ASR_, @hpiotrekh, @paprykarzszczecinski1, @AndrewSzusty, @EloBaza, @MiesozernaBijeLudzi1, @bersia no i @MasterSoundBlaster, który piłki nie lubi, ale lubi inne rzeczy. ;)

Wśród atrakcji:
- najlepsi piłkarze
- najlepsi kibice
- wykwalifikowana kadra sędziowska
- sporo znanych osobistości świata piłkarskiego
- będzie sobie można z nimi robić zdjęcia w cenie bodaj dwóch browarów
- darcie ryja kierowane do nieudaczników
- zimne napoje
- czipsy i batony
- piknikowa atmosfera
- doskonała pogoda
- wolno pić somerki
- ZA DARMO
- wydarzenie FB

Po emocjach sportowych będzie można uderzyć na ognisko, które organizuje niezawodna @BotGirl

Jeśli kogoś pominąłem lub wymieniłem niepotrzebnie, to przepraszam. Dla zasięgu jeszcze tagi: #wykowodawarszawa, #8ligamistrzow, #weszlofm, #bklasa a także #mecz, żeby niezainteresowani za głośno nie krzyczeli. ( )
Pobierz idol89 - Ślicznie witam ekipę #bydloontour ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
W najbliższą sobotę (12 maja...
źródło: comment_gO9XHeVdHgQ7T4U9gzcZGJ7KHtUugvYy.jpg
  • 58
@hpiotrekh: Uu... smuteczek. :/ I to jeszcze w sobotę.
@polik95: Tutaj trochę mniej smuteczku.

Nie ukrywam, że liczę na kogoś miejscowego, kto ogarnia lokalne ścieżki i dojazdy. ;)

EDIT: O polik, patrz jak zaczynasz dobrze myśleć.