Wpis z mikrobloga

I mature z matematyki to ja rozumiem, tu masz dane, tu wzor wylicz mi #!$%@? tego iksa.
A polski? Co mnie #!$%@? obchodzi jakiś stulej wokulski #!$%@? i jeszcze żali smuty bo
jakaś dupa go niechce #!$%@? zwal se konia #!$%@? to ci przejdzie a nie prawisz smuty
białorycerzu. Albo jakieś #!$%@? wiersze ja #!$%@? #!$%@? skąd mam wiedzieć co jakas
romantyczna pipa miala na mysli, tfu jak ja pluje na humanizm. Tylko kierunki scisle,
przynajmniej wszystko jest jasne a na polskim to jak z baba, domysl sie #!$%@? ja #!$%@?
pzdr i z fartem elo
#matura #heheszki
  • 13
@Vlang: U nas w licbazie był jeden gościu, który dostał 4 mierne (czyli dwóje) z egzaminów (wtedy była jeszcze stara matura, 5 egzaminów na oceny w skali 1-6), został mu ustny z informatyki. Wiedział, że poniżej czwórki nie dostanie, a chciał koniecznie mieć 5 miernych, żeby ładnie wyglądało, więc specjalnie z tego powodu zmienił na ustną matematykę.

No i niestety.

Niedostateczny.

#piekloperfekcjonistow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skk1993: Zdziwiłbym się, gdyby było inaczej. Zawsze był, jest i zawsze będzie jakiś klucz, według którego oni to oceniają - musi być taki dupochron, żeby nie było podejrzeń o nieobiektywność.
@PradziwyMirek: Po to jest tyle lat polskiego w szkole, żeby się nauczyć, jak według klucza ustalonego przez ministerstwo należy interpretować lektury, wiersze i inne teksty. Problem pojawia się, gdy jesteś w klasie maturalnej i właśnie zmienił się ustrój, a wraz z nim klucz, a Ty jesteś nauczona/y według starego, nieaktualnego już klucza.
. Albo jakieś #!$%@? wiersze ja #!$%@? #!$%@? skąd mam wiedzieć co jakas

romantyczna pipa miala na mysli,


@sebagleba: schemat jest prosty i logiczny. Kto - do kogo- o czym - jak - po co. I juz chocby na minimum interpretacja zaliczona byc powinna.