Wpis z mikrobloga

Mirki jest nadzieja - mam genialny plan i #protip . Pora na tinderową rewolucję.

Na tinderze są różne dziewczyny. Znaczna część to naprawdę ciekawe babki, prowadzące interesującą i kreatywną rozmowę gdzie czuć zaangażowanie i z którymi rozmowa to czysta przyjemność. I to bez znaczenia czy szukają jednorazowego bolca, czy związku.

Niestety wieeeele osób się żali, że jest sporo lasek które nie odpowiadają na wiadmości, albo odpowiadają pojedyńczym słowem bo są ksieżniczkami które trzeba zabawiać. Tracą na tym również te prawilne laski, bo są wrzucane do jednego worka i z automatu faceci szybciej nastawiają sie negatywnie. Czy jest sposób na księżniczki?

Jest, ale wymaga współpracy. Jaki? A mianowicie każdą księżniczkę która daje lajka, a potem nie odpowiada albo nie wkłada nawet minimum wysiłku w rozmowę raportujemy. Klikamy Zgłoś użytkownika -> wygląda na spam.

Z mojego rozenznania bany na tinderze są generowane automatycznie po kilku zgłoszeniach, więc efekt zostanie szybko osiągniety.

A teraz plusujemy żeby jak najwięcej braci mogło przyłączyć się do rewolucji.

#tinder #podrywajzwykopem
M.....k - Mirki jest nadzieja - mam genialny plan i #protip . Pora na tinderową rewol...

źródło: comment_bxAqEFHsnlxOVwNSaOr7wjtQRU0v6LOW.jpg

Pobierz
  • 80