Wpis z mikrobloga

Czy jest na wypoku bardziej zakompleksiona grupa niż antyteiści, zwani też tu gimboateistami?

Przecież zderzenie się ich mniemania o sobie, z tym co naprawdę sobą reprezentują, miałoby podobną wydajność energetyczną, co zderzenie się materii z antymaterią.

Nawet fani Magicala nie byli tak żałośni, bo nie łączyli swojego debilizmu z uważaniem się za Intellectually Superiororów.

Jak na ludzi którzy uważają się za takich mądrych i inteligentnych, wytwarzają oni cokolwiek biedny lolcontent, polegający na naprzemiennym wypisywaniu baitowych historyjek oraz wpisów wyzywających innych ludzi, a prawdziwych argumentów i dyskusji tam niemal nie uświadczysz.

Fakt, że cała rzesza gimboateistów wierzy w te baity bez dowodów, bo tak im pasuje do ich wizji świata, stawia ich raczej w nizinach, a nie wyżynach intelektualnych.

I tak najlepszy jest ten typ, który udaje tego intellectually superiorora a ciągle przesiaduje na katolickich forach, żeby tamtejsze baity wrzucać na wypok jako dowód na poparcie tezy, że to katolicy są głupi, a nie on XD

No ale wiadomo, zaraz kółko gimboateistycznego głaskania się po siurkach na mnie naskoczy, że to ja jestem debilem a nie oni, bo wyzwiska i baity to naprawdę dowód wielkiej mądrości i inteligencji XDD

A prawda jest taka, że baity i wyzwiska, to są dla większości wypokowych gimboateistów szczyty intelektualnych możliwości, co jest w sumie typowe dla przeważającej części młodzieży w internecie i gimboateiści tu jakoś nie odstają, choć bardzo lubią udawać, że jest inaczej.

A jeśli naprawdę jest inaczej, to proszę "szanownych gimboateistów" o napisanie na tagu #bekazkatoli czegoś, co nie będzie dzikim debilizmem, bądź kopiowaniem tekstów ludzi mądrzejszych od siebie.

#rakcontent #heheszki #gimboateizm #katolicyzm #logika #bekazpodludzi
L.....i - Czy jest na wypoku bardziej zakompleksiona grupa niż antyteiści, zwani też ...

źródło: comment_BX4QLX06hesf810PAB2cRyeaGkyoF3UP.jpg

Pobierz
  • 227
Może trzeba wymyślić inny tag dla tych superior ateistów wykopowych, a gimbokatole niech zostaną na "bekazkatoli". Przecież sama nazwa tagu "bekazkatoli" jest poryty moim zdaniem. Nie wiem... np. #wyzszalozaateistow czy coś...


@jan_zwyklak: Przecież większość wpisów a tagu #bekazkatoli pochodzi właśnie od tych intellectually superior ateistów i nazwa tego tagu pasuje poziomem do ich wpisów.
@Lawrence_z_Arabii:
Post 1:

A jeśli naprawdę jest inaczej, to proszę "szanownych gimboateistów" o napisanie na tagu #bekazkatoli czegoś, co nie będzie dzikim debilizmem, bądź kopiowaniem tekstów ludzi mądrzejszych od siebie.

Post 2:

A po co mam ich uciszać? Jak ktoś jest głupi, to niech od razu to pokaże, żeby nikt się nie nabrał.

Widzę, sprzeczności w twoim rozumowaniu...
@Lawrence_z_Arabii: dla wielu ludzi (w tym dla mnie) wiara jest tak absurdalna, że aż trudno na poważnie o tym dyskutować. Spróbuj wytłumaczyć komuś wierzącemu w to, że świnie latają, udowodnić, że jednak nie, to zacznie ci wciskać, że te świnie są niewidzialne albo że skoro tego faktu nie przyjmujesz do wiadomości, to jesteś w jakiś sposób "duchowo upośledzony", ( ͡° ʖ̯ ͡°)
dla wielu ludzi (w tym dla mnie) wiara jest tak absurdalna, że aż trudno na poważnie o tym dyskutować.


@Kupojadek: Trudno ci poważnie dyskutować, bo nie masz ku poważnej rozmowie dostatecznych zdolności intelektualnych, a nie z powodu tego tematu, bo wielu dużo mądrzejszych ludzi od ciebie i ode mnie potrafi jakoś na ten temat poważnie dyskutować.

To tak jakbym ja powiedział, że potrafię unieść dwie tony na klatę, ale tego nie