Wpis z mikrobloga

@Wyjdezprzegrywu_2137: Teraz #!$%@? moja apelacja. Bo widzę, że post mojego serdecznego kolegi do Was nie przemówił. Jeżeli nie zainteresujecie się forum (a komuś to trzeba przekazać), to forum zostanie zablokowane. Szczerze? Mam to w piździe jakie bd wasze losy. I tak szanse na to, że będziecie jakimikolwiek (mniej lub więcej) elektrykami (elektrykami, energetykami lub elektronikami) wynosi mniej jak 5%. Takie są proporcje danych sprzed kilku lat i tych u mnie na roku. Spójrzcie na to tak, Ci którzy tego forum nie potrzebują - nie korzystają, ale jest ono wielkim ułatwieniem dla tych, którym daje ono aż za dużo.
Ja to załatwiłem - i w razie upadku ja za to beknę, choć tego nie potrzebowałem, a z forum skorzystałem całe 6 razy a i więcej tam wrzuciłem od siebie. Więc i ja wam powiem serdecznie, nie ogarniecie tematu, to i forum nie będzie.
1) W #!$%@? mam czy sobie poradzicie na tych studiach.
2) I tak te studia nie są dla osób inteligentnych - które chociażby coś tworzą, tylko dla wytrwałych.
3) Mierną jesteście konkurencją pracy, stąd moje zainteresowanie utrzymaniem forum (kiedyś byłem głupi i ambitny, coś dla ludzi robić).
4) Jeżeli jest Ci potrzebne to forum - to się tym zainteresuj.
5) Rób coś dla ludzi, cokolwiek - postaw nawet piwo koledze, a w innym przypadku jeżeli ogarniasz PHP do minimum, to może odezwij się do Tomek, by zaopiekować się forum.
6) Zarówno ja, jak i Tomek znamy logi na forum i serwerek. Wiemy ile osób odwiedza to miejsce. Skoro twierdzicie, że (jeden na chwilę pisania posta) lajk pod postem mojego kolegi wystarczy, by pokazać, że macie w piździe to co on napisał, to wam sam osobiście konta usunę i zwrócę po złotówce którą wpłacaliście (a nawet i nie).

Liczę na wasz odzew do końca marca.

#politechnika #apel #stonoga #stonogapowyborach
  • 1