Wpis z mikrobloga

@KrzysztofKrawczyk: ja tam wziąłem od developera i czekam na oddanie. Przynajmniej nie muszę samodzielnie wyszukiwać ekip i ludzi. A później nie będzie problemów z gwarancją czy z przerzuceniem się odpowiedzialnością między developerem a samodzielnie wynajętymi ludźmi, bo dostaje się wykończone mieszkanie jako produkt, jako całość... a przynajmniej taka jest moja intuicja
@jan7796: xD, z deweloperami to jest gwarancja podobna jak w warszatach samochodowych - gwarancja do bramy i dalej sie nie znamy

Tyle że tu masz gwarancja do przekazania kluczy. A później na drogę sądową i #!$%@? sie z ich papugami
@rdy no nie wiem. u mnie w bloku to po kilku latach jeszcze naprawiali "na gwarancji" ale to czesc wspolna nie wiem jak to jest w wypadku mieszkan
@Package u mnie deweloper wykończył bdb, wyszły jakieś dwa pęknięcia tynku ale to takie że w 10min samemu można naprawic. Szkoda tylko że nie pomyśleli aby pociągnąć pod podłogą pelesz do każdego pokoju przez to miałem problem z podłączeniem anteny tv w sypialni