Wpis z mikrobloga

@PrzThim: o to to :D Przyznaję, koleś przyciąga wzrok - raz, fizjonomia go wyróżnia, dwa - no jednak włożył mega wysiłek w ciało jakie ma, a to się chyba głównie docenia w takich przypadkach. Podejrzewam, że większość traktuje go jako ciekawostkę, może specyficzne dzieło sztuki (a przypominam, że dzieła sztuki nie każdemu muszą się podobać).
@Mashe: Wysnuję teorię, iż piszesz że Ci się nie podoba bo wiesz że w kwestii atrakcyjności jest między wami różnica - ludzie podświadomie wybierają osobniki które są zbliżone do nich pod względem atrakcyjności fizycznej.
Ale podświadomie oczywiście wzbudza w Tobie pożądanie seksualne i w hipotetycznej sytuacji (gdybyś była 10/10) to by Ci się podobał.

Taka tam teoria, ciekawa, może trochę prawdziwa, ale chyba warta zastanowienia ;)
@Limonene: no właśnie tak jest ;)
tzn - pociąg seksualny oczywiście podświaomie jest, ale na zewnątrz nie będzie tego okazywać ani nie będzie się wiązać z osobą która jest poza naszą okolicą atrakcyjności.
Tak jak Tobie podświadomie podoba się gigachad ale otwarcie tego nie przyznasz ob nie jesteś 10/10 ;)
@steve__mcqueen: czyli jak ktoś jest 2/10 to mu się podobają tylko dziewczyny 2/10 a te ładniejsze już nie? To powtórzę pytanie - czemu tym spod #przegryw podobają się ładne dziewczyny a nie brzydkie, skoro wciąż narzekają, że sami są brzydcy?

Tak jak Tobie podświadomie podoba się gigachad ale otwarcie tego nie przyznasz ob nie jesteś 10/10 ;)

Nie jestem 10/10 ale jak widzę kogoś, kto jest, to mi się on podoba.
@Limonene: nie chodzi o "podobanie"
Chodzi o zewnętrzne wybory i postulaty. Podświadomie oczywiście że laski 10/10 podobają się każdemu facetowi - ale przeciętni faceci nie będą wybierali je na partnerki ani nie będą otwarcie ich chwalić bo wiedzą że są poza ich zasięgiem.
Tak jak Ty, kiedy widzisz na ulicy/w metrze/tramwaju faceta 10/10 to wiesz że Ci się podoba, ale z drugiej strony wiesz że nie jesteś na jego poziomie atrakcyjności
Tak jak Ty, kiedy widzisz na ulicy/w metrze/tramwaju faceta 10/10 to wiesz że Ci się podoba, ale z drugiej strony wiesz że nie jesteś na jego poziomie atrakcyjności i ten facet pozostaje tylko w sferze marzeń.


@steve__mcqueen: no nie wiem, kiedyś spotkałam takiego 10/10 i jesteśmy już dwa lata razem ( ͡º ͜ʖ͡º) I na taką karykaturę bym go nie zamieniła xD
No ale teraz wchodzimy
@Limonene: no jak się zakochałaś to wiadomo że jest 10/10 ;p
ale w rzeczywistości pewnie 10 nie jest, bo ludzie się wiążą z ludźmi na podobnym poziomie atrakcyjności a Ty 10 nie jesteś

No właśnie ciekawa jest kwestia gustów i preferencji... To chyba taki mechanizm obronny u każdego człowieka - skoro 99% ludzi nie jest 10/10 to wytworzyli sobie mechanizm w postaci "gustów" czyli cech które przyciągają u osobników które nie
@steve__mcqueen: ciągle omijasz sedno sprawy. Są na świecie ludzie, którzy są obiektywnie 10/10. I prawie żadna kobieta otwarcie nie powie, że ten mężczyzna jej się nie podoba. I chociaż wiadomo, że nie ma się u takiego szans, to nikt się nie wstydzi otwarcie powiedzieć, że ten mężczyzna się podoba. A ten zrenderowany ziomek do takich nie należy, podoba się pewnie niektórym, ale nie wszystkim. To nie jest żaden mechanizm obronny, tak
Pobierz Limonene - @steve__mcqueen: ciągle omijasz sedno sprawy. Są na świecie ludzie, którzy...
źródło: comment_mrUpM7g9v3zYBrMkouTDzIFW8QWC2qEf.jpg
@Limonene:
ok, a jakie cechy u tego typa (nie wiem czy jest zrenderowany bo nigdie nie ma o nimi zadnego info w sumie) Ci sie nie podobaja ze nie jest 10/10?
I jesli mozesz wklej jakis link do zdjecia idealu 10/10 ktory wedlug Ciebie podobalby sie wszystkim/prawie wszystkim kobietom ;)