Wpis z mikrobloga

#tvp #tv #telewizja #itvp #kodi #pytanie #pomocy

Mirki czy jest gdzieś w ofertach legalny (płatny czy to przez subskrypcje/abonament czy to doładowania a'la telewizja na kartę) odbiór regularnych emisji polskich programów bez anteny dvbt/satelitarnej? głownie zależy mi na TVP (mistrzostwa świata). Wynajmuje pokój (Wrocław) bez przyłącza kablówki. Antenę próbowałem pokojowa - nie dała rady odebrać żadnego sygnału. A sygnał chciałbym oglądać na dużym TV. Są jakieś tunery, aplikacje SmartTV które pozwalają po opłacie oglądać TVP w miarę sensownej jakości i bez ciągłego bufforowania w trakcie i w 100% legalnie (czyli opłacenie rocznego amonametu nie będzie się wiązało z żadnym ryzkiem straty kasy) czy zostaje mi jedynie TVP VOD? bo takie androidboxy i kodi nie są legalne czy się mylę? Posiadany prze mnie tv to: Samsung UE55KS7500 . Internet jest z Neti ale wiadomo podpisany na właściciela. No chyba że można mając internet Neti podpisany na kogoś innego wykorzystać do transmisji TV podpisaną na inną osobę.
  • 5
@Ciastek993: zdaje sobie z tego sprawę (nawet mam troszkę łatwiej bo po prostu transmisje odpalam z aplikacji smarttv TVP.VOD) - ale czy miałeś doświadczenie z transmisjami na sport.tvp.pl? Bo generalnie oglądam tam LM i raczej nie ma problemów. Tenis dziś w południe 1080p śmiga jak ta lala. Ale znowu mecze reprezentacji lub najważniejsze imprezy w skokach narciarskich albo potrafi pixeloza z automatu wskoczyć (z 1080p na 240p przeskakuje po czym powraca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miedzcu: Oglądałem mecze repry na tvp wiele razy i takich problemów nie miałem, tylko na stronie w odtwarzaczu można ustawić stałą jakość, nie wiem jak to wygląda w aplikacji.
Jedyny minus jaki zauważyłem to jakieś 1 minutowe opóźnienie względem tego co leci w tv.