Wpis z mikrobloga

Mój szef to taki typowy janusz, który uważa, że jest najmundrzejszy w całej wsi. Kolega sprytnie to wykorzystuje i jak mu się nie chce pracować, to idzie do niego po jakieś porady niezwiązane z pracą (budowa domu, podróże, gotowanie, kupno samochodu - no wszystko) i siedzi i potakuje.

Już półtorej godziny tak siedzą i gadają xD

Geniusz.

#pracbaza #protip #heheszki
  • 53
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna Tak. Możesz go nie lubić, można się nie zgadzać, może nawet szkodzić ale ludzie którzy tam siedzą na najwyższych stołkach i nas doją to nie są ludzie głupi. Głupi by tak nie potrafił.
  • Odpowiedz
@drzuo: Mi bardziej chodzi o to, że janusz jest przekonany, że wie wszystko o wszystkim, a w wielu aspektach jest po prostu zadufanym w sobie bucem. Nawet klienci jak do nas dzwonią, to otwarcie toczą z niego podś#!$%@?. Nigdy nie odmawiałam mu wiedzy branżowej.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: miałem podobnie w technikum z lekcjami historii - jak nie chcieliśmy mieć lekcji to wystarczyło poruszyć z nauczycielem tematy aktualnej polityki i lekcja była pozamiatana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna z jednej strony xD ale z drugiej szkoda typa ktory mysli ze jest mega ceniony i musi sie czuc wyrozniony ze twoj kolega woli pojsc do niego o pomoc niz do kogos innego
  • Odpowiedz