Wpis z mikrobloga

Jaki notebook kupić? Polecane, a raczej najciekawsze laptopy na maj 2018:
do 500 zł
do 1000 zł
do 1500 zł
do 2000 zł
do 2500 zł
do 3000 zł
do 3500 zł
do 4000 zł
do 4500 zł

W prawym dolnym rogu znajduje się data ostatniej aktualizacji danego przedziału.
Do indywidualnych zapytań w sprawie wyboru laptopa służy tag: #szukamlaptopa
Do problemów technicznych, softwarowych, innych zapytań niepowiązanych z bezpośrednim wyborem czy ogólnych informacjach o laptopach służy tag: #laptopy
#pustulkowelaptopy
  • 157
Oczywiście będę to jeszcze jakoś to poprawiał i uzupełniał, ale wrzucam już teraz, bo co niektórzy mnie poganiali i pytali się kiedy to dodam nowe zestawienie. :P Liczyłem na trochę lepszą ofertę laptopów z 6 rdzeniowymi coffee-lakami, ale póki co jest kilka modeli na krzyż jak acer aspire 7(tutaj chociaż obecnie jest darmowe przedłużenie gwarancji do 3 lat), helios i kilka MSI. Laptopy z tym procesorem, ale 1060 to już wydatek ponad
Ultrabooki w okolicy 6k to jak zawsze te same biznesowe serie premium na i5-8250u/i5-8350u czy i7-8550u/8650 jak Thinkpady X280, T480s, T580, Delle XPS 9360, 9370, 9570, Delle Latitude 7290, 7390, 7490, 7590 itd.
@Pustulka: "- windows jest chiński, ale według informacji od Pana rukh da się go nadpisać instalując "windows Home Single Language PL tworząc obraz przy pomocy media creatora, podczas aktyacji kliknąć na rozwiązywanie problemów i zrobić update, inną opcją jest przypisanie klucza do konta po aktywacji i instalacja wersji angielskiej"

W moim wypadku po prostu zainstalowałem Windowsa od zera - sam się aktywował, na podstawie przypisanego do notebooka klucza licencyjnego. W każdym
@n_Cariane o, coś ciekawego, dzięki :) tak myślę, by sprzedać PC, a kupić właśnie mocniejszy laptop i pracować na nim w biurze / w domu, bo w tej chwili mam pc w biurze, a w domu jakiegoś starożytnego lapka.
W ogóle muszę oszacować ile taki pc z i7, 24gb ram, GeForce 970 może być warty :)
@noHejkaCoTamSieZTobaDzieje: to może napiszesz co według Ciebie się jeszcze liczy bo Twoje zdanie ogólnie zbyt wiele odpowiedzi nie przyniosło? W czym jest gorszy np taki Asus:

http://allegro.pl/laptop-asus-f541uj-i7-7500u-8gb-256gb-ssd-920m-10-i7260791581.html

Od lenovo z artykułu?
Karta graficzna na benchmarku porównywalnie, Procesor prawie 2x większe taktowanie co w przypadku gier / zaawansowanych programów ma większe znaczenie niż dowalenie 8 wątków z minimalną mocą itp.