Wpis z mikrobloga

@rotanrebug: zależy jakiej długości masz włosy i co chcesz z nimi robić. Zrezygnuj z rossmanna na rzecz profesjonalnej stylizacji włosów. Opłaca się, ale jak masz boki krótko góra krótko ale dłużej i wszystko maszynką #!$%@? przez grażynę w garażu, to wtedy nie.

W każdym razie polecam pomady Morgan'sa (wszystkie, ale czerwony, biały i czarny najlepsze), a z past również Morgan'sa Putty oraz Clay. Putty to taki wosk, a Clay solo ma
  • Odpowiedz
@rotanrebug: Mireczku, nie słuchaj tych wyżej, bo trochę głupoty gadają. Dużo produktów przetestowałem i niestety te drogie bardzo często mnie rozczarowywały, bo krótko trzymały fryzurę. Aktualnie używam GOT2B glued spiking gum (kupisz w rossmannie) i jestem bardzo zadowolony. Ta guma ma najmocniejszy poziom utrwalenia i rzeczywiście trzyma włosy cały dzień. Dodatkowo ma raczej matowe wykończenie i nie przetłuszcza włosów. Cena także bardzo dobra. Spróbuj ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@rotanrebug: zdecydowanie Morgan's. Ceny są abstrakcyjne jeśli wcześniej stylizowałeś się w Rossmanie, Hebe, czy Biedronce. Jednak gwarantuję, że jedno opakowanie kosmetyku wystarcza na kilka miesięcy codziennego stosowania. Są to produkty oparte na naturalnych składnikach i olejkach, świetnie pachną #!$%@? przez cały dzień a nie jak jakiś biczboj gumą do żucia jak w gimnazjum. Pachną jak ten pan na zdjęciu. Utrzymują włosy w tym samym stanie przez cały dzień i nie mówię
  • Odpowiedz
@rotanrebug: musisz popróbować :-) na start weź Morgan's Clay i Morgan's Putty. Ja je mieszam na dłoni, nakładam i ma to półmatowe/matowe wykończenie wówczas. Zamawiaj na amazonie, bo w Polsce można trafić na podróbki niestety albo produkty przeterminowane, które będą się kawalić na włosach :-)
  • Odpowiedz