Wpis z mikrobloga

pokaż mi żeńskiego przegrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak myślisz dlaczego taki nie istnieje? bo one nawet mogą nie myć zębów a i tak znajdą faceta


@mastopiron: można wiedzieć co to ma wspólnego z tym wpisem? chyba coś pomyliłeś.

@mastopiron: może nie są kompletnymi idiotkami tak jak piszący takie ogłoszenia na tagu dla desperatów z których 80% jest psychicznie chora? xD przecież nawet większość przegrywów ma jakieś wymagania, mówią że nie chcą matki z dzieckiem, takiej poniżej 5/10 itd (i dobrze że mają)
Gdyby tak bardzo kogoś pragnęły to by szukały wszędzie a nie zamknęły się w piwnicy bez internetu i płaku płaku nikt mnie nie chce.


@mastopiron: może szukają poza piwnicą w przeciwieństwie do tutejszych przegrywów którzy szukają na tinderze albo wykopie gdzie jest 80% facetów xD naprawdę siedzenie w piwnicy i płakanie lub płakanie na wykopie nie różni się tak bardzo.

Jeżeli twierdzisz że nie masz żadnych wymagań to jaki to jest
@MieszkoPierszy:
poza piwnicą nie ma wartościowych facetów bo Ci warościowi siedzą w domu i się uczą albo coś robią i nie mają czasu na szukanie dziewczyny w rzeczywistości tylko robią to w internecie bo wystarczy wrzucić zdjęcie i czekać na matche.

Jeżeli twierdzisz że nie masz żadnych wymagań to jaki to jest problem znaleźć taką laskę która naprawdę nie ma szans na nic?

ja mam wymagania ale są tu ludzie, którzy
poza piwnicą nie ma wartościowych facetów bo Ci warościowi siedzą w domu i się uczą albo coś robią i nie mają czasu na szukanie dziewczyny w rzeczywistości tylko robią to w internecie bo wystarczy wrzucić zdjęcie i czekać na matche.


@mastopiron: większej bzdury nie słyszałem, "coś robią" w piwnicy? w piwnicy piwniczą, albo uczą się albo pracują, jeżeli to jest dla ciebie całe życie to smutne. "coś robić" powinno się poza
@MieszkoPierszy:

w piwnicy piwniczą, albo uczą się albo pracują, jeżeli to jest dla ciebie całe życie to smutne. "coś robić" powinno się poza piwnicą zwykle.

picie alkoholu i imprezowanie to nie jest życie. Żadna dziewczyna o takim stylu życia nigdy nie będzie dobrą matką tylko zwykłym szlaufem to przepukania i zostawienia.

ile to jest? 1% potencjalnych partnerek? szanse na znalezienie laski o podobnych zainteresowaniach spadają praktycznie do zera. powodzenia.

w internecie
@MieszkoPierszy:
skoro kłamią w opisach to znaczy, że nie są godne aby być czyjąś dziewczyną bo związek nie powinien opierać się na kłamstwie

będziesz żadnym nara

no to będę sam trudno tylko nie mów, że różowy przegryw istnieje bo nie istnieje niech taka napisze tu ogłoszenie to znajdzie kogoś w kilka dni