Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zakładam tag autorski, zapraszam do zabawy dla całej rodziny

Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film. Na pierwszy ogień idzie kontrowersyjny film Christophera Nolana z 2014 czyli "Interstellar". Opinie o filmie mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #film #wykopowefilmy #mirkoserial
AurenaZPolski - Dzisiaj zakładam tag autorski, zapraszam do zabawy dla całej rodziny
...

źródło: comment_bWTwD0j1B1CoeImrpVQdgdFDTcrlMPh6.jpg

Pobierz

W skali od 1 do 10 jak oceniasz film "interstellar"?

  • 1 2.9% (89)
  • 2 0.9% (26)
  • 3 1.5% (44)
  • 4 1.3% (39)
  • 5 2.5% (75)
  • 6 4.2% (126)
  • 7 12.0% (362)
  • 8 22.0% (664)
  • 9 29.1% (878)
  • 10 23.8% (718)

Oddanych głosów: 3021

  • 44
Zajebisty film, choć początek nie zachęcał to w momencie gdy wylatują w kosmos i słychać świetny soundtrack Zimmera przechodzą ciary. Co najlepsze, jak nigdy fizyka mnie nie interesowała to w tym filmie ten naukowy (wiem, że nie było wszystko zgodne z nauką) bełkot był ciekawy :D

Ostatnie sceny wgniatają w fotel.

Soundtrack 10/10
fabuła 7/10