Wpis z mikrobloga

@dzibril: za dużo by pisać, ale nie offtopując i trzymając się wątku to co prawda nie podobna ale też osadzona w klimatach 2 ws. "rozmowy z katem" Polecam albo z tych popularnych tez w klimatach 2 ws "Pan raczy żartować panie feynnman" o ogólnie nie lubie tematyki 2ws. ale pomijać to paragraf 22 to bardzo słaba książka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pokokoko1: nie moge, bo czytałem ją bardzo dawno temu. Pamiętam jednak, że była cholernie nudna i jak ktoś już wspomniał opierała sie głównie na jednym "żarcie". w skrócie żałowałem, że kupiłem i przeczytałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vismaiorr: Słoneczko, ja po prostu chciałem się dowiedzieć czegoś o tej książce od osoby, która ma inną opinię niż większość a okazuje się, że Twoja 'recenzja' jest bezużyteczna bo nie potrafisz jej niczym uargumentować a o książce nie masz pojęcia bo jej nie pamiętasz
@pokokoko1: to twoje zdanie, ale jak wiemy nikt sie z nim nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie zależy mi na przekonywaniu kogokolwiek w tej w sprawie. Po prostu napisałem moją opinie możesz się z nią nie zgadzać nie obchodzi mnie to. chcesz czytać gówniane ksiązki to czytaj śmiało. a najlepiej to napisz co w niej jest takiego wspaniałego ? :) chyba, że nie masz o