Wpis z mikrobloga

Mirki i Wegierki,

pracuje sobie w takim malym korpo i mamy takiego wlasnego facebooka (yammer). Ilość "lewackiego" #!$%@? sięga zenitu - właśnie ktoś wrzucił artykuł, że open space są seksistowskie bo kobiety są 'obcinane' i ... nie mają gdzie płakać (). Wcześniej były ankiety jakiej jesteś płci, jakie preferujemy zaimki, co sądzimy o 'gender neutral toilets' i takie tam.

Biedne one...

Moja prośba: jeżeli macie jakieś subtelne pomysły na trololo (właśnie zaproponowałem - idąc śladem przyjaciół zza wielkiej wody - aby wprowadzić "cry closet"), piszcie śmiało - będe postulował o ich wprowadzenie i sprawdzał poziom #!$%@? w najbliższym otoczeniu...

#pracbaza #trolling #trolingisaart #korposwiat
  • 21
nie bo sąsiedzi obok zaglądają ci w komputer


@spicy1red: filtr prywatyzacyjny polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

szeleszczą, #!$%@?ą


u nas je się w kuchni i pomieszczeniach do tego przeznaczonych

kichają

no bez przesady xd
@Dolan: Przecież to udowodnione jest, że na open space pracownicy mają mniejszą wydajność. Zresztą po pracy: duży open space, mały pokój, open space ale w kącie na końcu potwierdzam to w 100%
@palladni: Rób wpisy na ten temat i wołaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może powiedz że w ramach równości płci koleżanki powinny zapuścić wąsy i przestać golić nogi bo Cię to obraża jako mężczyznę xD A faceci niech golą nogi xD
@ShutUpMeg ja śmieszkuje i trolluje, a godzinę temu mialem rozmowe z przełożonym ktory zasugerował zebym uważał na to co pisze - podziękowałem za rade i grzecznie stwierdzilem, ze nie mam zamiaru bo sie po prostu z nimi (debilamk z yammera) nie zgadzam.

Zapytalem czy dostanę HR warning albo cos innego, na co dostalem odpowiedz ze raczej nie, ale moge kogos przypadkiem obrazic i ze lepiej tego unikac.

Chyba nie byl zadowolony gdy
@palladni: no to szacun, mi się aż tak nie chce a pod niektrórymi feministycznymi tagami to wolałbym nawet nie próbować. Kiedyś zauwazylem ze mamy nawet # meetoo i sporo osób tam się "mondrze" udziela...
@ShutUpMeg ja to nawet dolaczylem do paru kobiecych grup zeby dowiedzieć sie co tam odjaniepawlaja - na poczatku pytapy dlaczego i po co, ale szybko odpuscily gdy zagralem karta PC i ze nie powinny w ogole o to pytac bo to moja prywatna sprawa xD