Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak w innych miastach, ale w Gdańsku widać realne zmiany w górę z roku na rok. W dodatku ludzie są tak bezczelni, że dodają w ogloszeniach opisy typu 'mieszkanie nie nadaje się do gotowania, jedzenie tylko podgrzewane w mikrofali'. Nosz kurde
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qcrimson: to jest nic @MaddoxX1911: mam obok miasto z 15k ludzi i do dużego miasta 100km a ludzie budują się na ogródku w ogródku domu który też był zbudowanu u kogoś w ogródku i mają numer typu 2az bo ludzie walą drzwiami i oknami po same działki a co dopiero gotowe domy w ciągu dwóch lat powstała tak naprawdę cała jedną dzielnica na środku pola obok tego teraz już wygląda
@piniondz Gdańsk Wrzeszcz, Oliwa, Zapa, Żabianka, ewentualnie Sopot lub Gdańsk Śródmieście. Od września. Do 1500 już z opłatami. Wiem że cena prawie nierealna, ale mam kilku znajomych, którym się udało zmieścić w takim przedziale, więc może i mi się uda.
@qcrimson serio znowu tak skoczyło xd ? Ja pierdziu. Dopiero co szukałam (jakoś w połowie marca wynajęte 2 pok z niebieskim, zajęło jakieś dwa miesiące) to spokojnie kawalerki były tak do 1400 z wszystkim. Co to się dzieje xd moja siostra pięć lat temu miała wynajmować na Przymorzu, dwa pokoje, ogródek, o 50 zł się nie dogadała z właścicielem. On chciał 850 wszystko, ona 800 ( ͡º ͜ʖ͡º
@qcrimson: znajdz cos tymczasowego do konca grudnia. W grudniu zwalniam fajna kawalerke, to mozesz po mnie ja wziac, cenowo nie powinno duzo odbiegac od tego co napisalas. tyle ze nie miesci sie wsrod dzielnic ktore wypisalas, 20min tramwajem do centrum, tramwaj 2min od mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)