Wpis z mikrobloga

mówiłem módl się :)


@theromanpolan: hmmm słuszna uwaga. To być może pomoże ;) Czekam na 7500 i czekam na IOTA na 1.35-1.50 :) Tak w sumie to czekam na spadki BTC tylko dlatego żeby nakupować IOTA więcej xD i alty które spadną. Generalnie to ja nie gram praktycznie wcale na BTC :)
@theromanpolan: może być poprostu retest ostatniego dołka czylo 8300 dla potwierdzenia i wracamy w górę. Ale może być też że ruszymy na 7500. No zobaczymy a być moze zatrzyma się w połowie pomiędzy 7500 a 8300 a może poprostu z nienacka zaatakujemy 10k . Także przewiduję przeróżne scenariusze xD . Mirki strasznie się irytują że im się nie powie że będzie tak i tak :) A gdy im napiszesz żę będzie
@theromanpolan: no dokładnie. Jak zwykle to w części Azjatyckiej dociśniemy do 8300. Ale bardziej optował bym za skutecznym retestem i szybkim powrotem. To by utrwaliło ten poziom. Jak się nie uda wybronić to bez dwóch zdań lecimy na kolejne poziomy niżej. Co też nie musi być prawdą. Bo grubasy mogą zrobić w #!$%@? inwestorów i wprowadzić w pułapkę shortujących :)

Wtedy zadzwoni Pan z Azji i powie: Buy

Może też byc
@theromanpolan: Lubię czytać to co piszesz i mam nadzieję, że to konwersacje z amelciem traktujesz jako taki żarcik. Bo już nie mogę czytać tych wpisów: wzrośnie, spadnie.

Przy jednym wpisie już nawet jakieś haluny są
"Teraz już bez dwóch zdań - lecimy na 7500 USD - moim zdaniem oczywiście."
"może być poprostu retest ostatniego dołka czylo 8300 dla potwierdzenia i wracamy w górę. "

Nosz panie amelciu, skończ zachowywać się jak
@Rezz90: Tak to jest żart akurat

Co do informacyjnych znalezisk robię to mimowolnie od opini innych czy próby cenzury przez sektę ¯\_(ツ)_/¯ od cudownego leku na raka

ps. cieszy mnie , że ktoś lubi czytać informacyjne rzeczy i mam nadzieje , że będziesz sam dorzucał tu coś też raz na jakiś czas abym i ja mógł poczytać coś ciekawego

i jedna uwaga ten rynek jest młody i sie rozwija więc nie