Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski

Niebiescy narzekają na Chadów i różowe, to ja może w druga stronę.
Denerwuje mnie, że jakieś atencjuszki mogą osiągnąć wszystko, tylko dlatego, że są ładne i faceci pójdą za nimi w ogień. Ogarnięci, bystrzy i przynajmniej nieco ponadprzeciętni z wyglądu (sama uważam, że jestem trochę ponad przeciętną) faceci, których znam mają za dziewczyny jakieś osiemnastki po zawodówce albo Karyńska po Wyższej Szkole Niczego.
Nikogo kompletnie nie interesują moje zainteresowania, umiejętności, że odnoszę sukcesy zawodowe, że cały czas się dokształcam. Równie dobrze mogłabym być amebą siedzącą przez tv i robiącą sobie paznokcie, ale za to z trochę lepszymi genami i wyszłabym na tym o wiele lepiej. I wreszcie miałabym ten wianuszek beta orbiterów, o których tak dużo się mówi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 48
NaćpanyDaniel: Związek z taką jak ty to będzie tylko ciągła walka kto więcej zarabia, kto ma lepszą pracę itp a z ładna karynka można po prostu żyć. Zresztą co możesz dać facetowi więcej od niej nie licząc ciągłego #!$%@? o pracy i karierze, do tego po tej pracy będziesz wiecznie zmeczona a w nocy będzie bolała cię głową

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania: Duzo w tym racji. Z doświadczenia i nawet mojego otoczenia widać ze jak facet wyjdzie na swoje np. Finansowo to często postanawia odbić sobie „suche” lata i właśnie przygarnia taka pusta typiara najlepiej prosto po szkole średniej. Nie mi to oceniać, ale trochę mnie to denerwuje ze laska nic nie potrafi, całe życie na melanżu a i tak znajdzie się jakiś gość z portfelem. Życie, zycie jest ... ( ͡
WolnyMarzyciel: To chyba normalne, że inwestuje się w siebie i swoją przyszłość zawodową, jeśli nie ma się perspektyw na znalezienie kogoś, z kim można założyć rodzinę i kto się do budżetu w przyszłości dołoży. Czymś trzeba czas wolny zająć. Posiadanie #!$%@? pracy nie oznacza od razu karierowiczki z wielkim ego.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania: z wiekiem to się zmienia. Ja na ten przykład trafiłem na Żonę która jest i piękna i ma poukładane w głowie i daję rade zawodowo-cieszę się, że mi się udało, bo nie ukrywam, za młodu, jak Ją poznawałem to wiadomo-uroda to 90% sukcesu. Teraz patrzę na to też zupełnie inaczej. Te karyńska o których mówisz mnie wręcz odrzucają, a imponują mi kobiety które właśnie ogarniają życie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Znam ten ból. Mam 25 lat i odkąd pamiętam, najważniejszą rzeczą, której najbardziej w życiu chciałam, była uroda. Wyglądam jak duży ziemniak, kiedyś jakiś kretyn mi napisał w internetach, że moja twarz odbiera mi możliwości. Nie odebrała za wiele, mam niebieskiego już cztery lata (jakimś cudem), mam pracę, mam znajomych, więc w zasadzie wszystko. Ale boli mnie to, że nigdy nie będę ładna, aż mi głupio z tego powodu, bo
OP: @Millhaven OP here, nie uważam, że jestem cudowna, jestem taka dość normalna, nie robię nic nadzwyczajnego. Chęć rozwoju, pasje, praca to ważne aspekty życia przeciętnego człowieka. Oczywiście, że staram się być zaradna, w końcu nie ma się kto mną zaopiekować ( ͡º ͜ʖ͡º)
Po prostu bardziej spodziewałabym się, że komuś będzie zależało, by znaleźć sobie partnera na swoim poziomie, nie tylko intelektualnym zresztą. Żebyśmy mogli
@AnonimoweMirkoWyznania: Widzę, ze nie do końca mnie zrozumiałaś. ;) Jak juz ktoś wyzej napisał, mnie równiez smuci to, ze w dzisiejszych czasach kobieta kobiecie wilkiem. Zamiast demonizować ładne dziewczyny i spłycać ich rolę jedynie do głupiutkiej, nieporadnej acz ładnej ozdoby dla faceta zastanów się lepiej głębiej na tym jak naprawdę działa ten świat. Myślisz, ze w tego typu 'związkach', o których piszesz naprawdę jest miejsce na bezinteresowność i szczere wsparcie, których