Wpis z mikrobloga

Wie ktoś może czy trudno dostać się na infę na Uniwersytet Łódzki? Czy bez matmy rozszerzonej, ale z podstawą 98%, angielski podstawa >90% i rozszerzenie >80% da radę? I czy jest tu może ktoś, kto studiuje na wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej? Boje się trochę tej fizy, bo w #techbazie miałem fizykę ledwo przez rok, ale na tym wydziale jest specjalizacja bazy danych i aplikacje sieciowe, oraz są wykłady ze AI, co jest bardzo kuszące? Dał bym radę jakoś z tą fizyką? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#studbaza #informatyka #matura #ul #lodz
  • 8
dostalem się na wszystkie kierunki informatyczne na UŁ (mature napisalem mocno srednio )ale zrezygnowałem, dostać się latwo gorzej utrzymać ale jak dobrze ogarniasz matme to powinieneś dac radd
nie podobało mi się matma i duża intensywność zajęć mnie przytlaczala przenioslem się w ciągu tygodnia nA zupełnie inny kierunek kierunek innym mieście (Łódź przytlaczajace miasto
@ytjam: ja studiuje na FTIMSie PŁ i powiem tak, pierwszy semestr więcej ćwiczeń, mniej laboratoriów. Drugi semestr to już konkretna ilość laboratoriów i zdecydowanie większa ilość rzeczy do zrobienia w ciągu tygodnia - chociażby duża ilość sprawozdań. Dodatkowo na drugim semestrze masz przedmiot systemy operacyjne, który robi czystki wśród studentów. Jeżeli chodzi o matmę i fizykę - bez rozszerzonej matmy może być Ci ogólnie ciężej na infie.