Wpis z mikrobloga

  • 2
Kolejny raz wita mnie warszawska jesień
Ten smak tylko tu tak pachnie przestrzeń, wrzesień
Pomarańczowe niebo, luz, popołudnie
Ja odpalam splifa w bramie 
Dziś w śródmiejskich studniach
Brudna rzeczywistość, reklamy szajs
Jakieś pędzą chamy by na loterii coś trafić
Potem to zapić by choć trochę było słodko
Nie chcę Cię martwić choć życie też mnie zawiodło.
Śmieję się w twarz światu, fiat voluntas tua
Ufam bratu, kocham żyć, nie chowam się w
  • Odpowiedz
widziałem, że ostrą ma zajawke na rowery teraz, ale że w sklepie pracuje to troche szok :)


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Pelson leje w "Aferze" wódę na barze, choć też raczej nie robi tego bo tak go życie przycisnęło, a ot tak. Czasem zazdroszczę niektórym takiego lekkiego podejścia, mnie finanse zbyt mocno trzymają, żeby tak #!$%@?ąć to w kąt i porobić sobie coś zwyklejszego.
  • Odpowiedz
Pelson leje w "Aferze" wódę na barze, choć też raczej nie robi tego bo tak go życie przycisnęło, a ot tak. Czasem zazdroszczę niektórym takiego lekkiego podejścia, mnie finanse zbyt mocno trzymają, żeby tak #!$%@?ąć to w kąt i porobić sobie coś zwyklejszego.


@XpedobearX: czy ja wiem czy są tak mocno przy kasie? pewnie maja jakiś poziom utrzymany, ale ani Pelson ani Eldo w ostatnich latach nie są na topie, Eldo
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Nie mówię, że są mega przy kasie, a po prostu coś tam zrobili już w swoim życiu, jakieś tantiemy pewnie nadal spływają (Molesta to jednak nie byle co), a przy okazji mają inną robotę, którą dorabiają do chleba, niezbyt stresującą, a przy okazji kontakt z ludźmi. Pewnie niektórzy wpadną nawet tylko ze względu na ich obecność, zbiją piątkę.

Dodatkowo wiesz może oni nie potrzebują wiele od życia w sensie materialnym,
  • Odpowiedz
Zniknęli już idole, bohaterowie zeszłych wojen

Odeszli z pamięci ludzi, ich sławę zabrało morze

Nowi, choć ciągle świecą na firmamencie nieba

Jak my, zmienią się w piasek, który zmyje ulewa

W książkach nikt nie wspomni, ludzie już nie chcą czytać

To świat groteski, głosu rozsądku już nie słychać


@487328385: jezu, jakie pretensjonalne gówno, dlaczego zawstydzasz ludzi, którzy w gimbazie tego słuchali wrzucając ten tekst xD
  • Odpowiedz
Znalazł tą pannę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może też rozsądnej panny szukać warto Kumple mówią, znajdź niunię z wielką klasą (Co jest ojciec??? Co? Co?) Ja mówię znajdę, ale taką z czymś pod czaszką Presje przyjaciół, rodziny od małego Wiem, że chcą dla mnie dobrego, mówią mi
  • Odpowiedz