Wpis z mikrobloga

Przed chwilą trafiłem na wpis Mirka, który dał linka do ogłoszenia z samochodem z 2003 z przebiegiem 194000 (hehe) i tak pomyślałem, że może zrobimy #glupiewykopowezabawy? Podajcie wiek swojego samochodu i przebieg a z tego prosta droga do policzenia ile średnio przypada kilometrów na rok.
ja pierwszy:
204 000 / 4 = 51 000 na rok
Na koniec zliczę średnią i zobaczymy co nam wyjdzie :D
#samochody #motoryzacja
acidd - Przed chwilą trafiłem na wpis Mirka, który dał linka do ogłoszenia z samochod...

źródło: comment_vvOYTs9cAfvva14KUwhDcPdKQ9bmKy7z.jpg

Pobierz
  • 223
@acidd: bardzo fajny eksperyment, średnia roczna w PL to 25 do 40 tysięcy km rocznie (przy dojeżdzaniu do pracy). Na tej podstawie można już określić, że w w PL 10 letnie auto będzie miało nabite 250.000 km (czyli obecnie jest to 2008 rok a to dolna granica!!!).

No ale przecież najlepszy przebieg przy sprzedaży 10 letniego auta to 164 tysiące lub 194 tysiące (jak widać, już ślady użytkowania).
@acidd: Moj 103 000 / 11 = 9363 / rok z czego 35k wykręciłem w ostatnie 2 lata - wczesniej wiecej stal niz jezdzl

a i tak rekordzistka była matka mojego kolegi 13 tys w 5 lat (auto oczywiście nowe z salonu) jak chcieli sprzedac to nikt nie chciał kupić bo mówili że to nie jest możliwe :D