Wpis z mikrobloga

@ElCidX kojarze te telefony ;) ale nie wiem czy na ich podstawie jestem w stanie uzyskac takie same informacje jak podczas profesjonalnej kamery plus najwazniejsze intepretacja tych wynikow. Wiem jak dziala kamera termo, ale wiesz o co mi sie rozchodzi. Nie neguje pomyslu ale nie wiem czy z telefonu cat mialo by to wiekszy sens
@Adamus56: pokaże ci gdzie są mostki etc, na forum muratora widziałem tematy jak ludzie sobie robili domki i potem na podstawie tych kamer eliminowali mostki, moim zdaniem sens ma. Ale równie dobrze możesz zapłacić jeśli chcesz ja tylko podaję inne możliwości.
@Adamus56: jezeli myslisz o zakupie byle jakiego urzadzenia i tylko na potrzeby tego jednego badania to daruj sobie. Lepiej zawolaj kogos za pare stówek, kto sie tym zajmuje i majac sprzet konkretny, obleci Ci kazde pomieszczenie. Pozyczalem kiedys kamerke od hydraulika, zeby zrobic ogledziny budynku. Nie byl to Flir tylko jaka firma z USA, koszt urzadzenia ponizej 5tys. Niestety miala za mala rozdzielczosc termiczna tzn skok chyba tylko co 1*C. Bez