Wpis z mikrobloga

wychowałem się w Wolinie i trochę wikingow poznałem


@Tryggvason: no ja wychowalem sie po polowie w Szwecji i Islandii, to tez troche poznalem. A potem niestety tylko Polska i Ameryka, dupy nie kraje.

  • Odpowiedz
cieplejsze rejony. Polska


@Tryggvason: Polska jest zimniejsza niz poludniowa Skandynawia.

kraje islamskie się zrobiły


@Tryggvason: tylko enklawy sa islamskie. Jakies wiochy poza stolica sa normalne. A prawdziwym krajem islamskim jest Polska, gdzie islam byl zakorzeniony historycznie i jest wyznawany przez rodzimych muzulmanskich Tatarow.
  • Odpowiedz
@krzesiwo

Polska jest zimniejsza niz poludniowa Skandynawia.

Co xD Polska sięgającą o wiele dalej na południe zmniejsza od południowej Skandynawii? Czasem tam się wyższa temp u nich trafi, ale bez przesady.

Polska nie jest krajem islamskim. Jest w większości krajem katolickim. Tatarzy to już przeszłość. W Polsce nie ma problemu z wiecznymi gwaltami, kradzieżą i rozbojami wykonaniu muzułmanów. Taka lewacka Szwecja doprowadziła do tego, że niedługo przeważająca religia będzie islam, a blondwlosych
  • Odpowiedz
Polska sięgającą o wiele dalej na południe zmniejsza od południowej Skandynawii? Czasem tam się wyższa temp u nich trafi, ale bez przesady.


@Tryggvason: Islandia siega o wiele dalej na polnoc niz Polska, a jakos w zime jest cieplej.

Polska ma bardziej nieprzewidywalny klimat. Moze niekoniecznie zimniejszy, ale wiecej na pewno burz jest.

Tatarzy to już przeszłość.


@Tryggvason: No ale ich potomkowie dalej, przynajmnieji ci identyfikujacy sie z oficjalna mniejszoscia narodowa,
  • Odpowiedz
@krzesiwo co do Islandii się zgodzę, bo przez te wulkany, gejzery, prądy morskie i fronty może się zdarzyć, że jest cieplej zimą.

I właśnie na przykładzie takich Tatarów widać jak bardzo różnorodny jest islam. Można wyznawac te religie nie zachowując się jak dzikie zwierzę.
  • Odpowiedz
islam. Można wyznawac te religie nie zachowując się jak dzikie zwierzę.


@Tryggvason: Można też wyznawać katolicyzm i uprawiać seks w piątek lub niedzielę. Tu raczej nie chodzi o religię, tylko o narodowość/etniczność.
  • Odpowiedz