Wpis z mikrobloga

@rahuza123: Jeżeli masz znajomości to ci podbiją, bez tego żadna stacja ci nie podbije od Krakowa przez Wieliczkę, Dobczyce, Myślenice, Bochnie, Gdów, Niepołomice. Dzisiaj nikt nie będzie się narażać na zamkniecie stacji bo jakiś mirek ma #!$%@? auto a nie chce mu się z nim robić.
  • Odpowiedz
@rahuza123 najwazniejsze to przepalic silnik, raczej teraz wszedzie sprawdzaja, ale to nie jest tak, ze diesel z 92 roku ma miec takie same spaliny jak benzyna z 2016. Zagrzej dobrze silnik, przepal go i idz na najwieksza stacje diagnistyczna w okolicy - male sie boja podciagac
  • Odpowiedz
@rahuza123: weź nie rób cebuli, uniwersalny katalizator do tego benzyniaka kupisz za jakieś 200zł. Popatrz na "znanym portalu aukcyjnym". Sam miałem kiedyś auto z wyciętymi katami i mi diagnosta nie podbił. Kupiłem uniwersalne znajomy mechanik wstawił i śmiga. To nie dpf za tysiące złotych żeby robić takie numery.
  • Odpowiedz
Moze ktos polecic stacje kontroli gdzie podbija mi przeglad z zaspawanym katalizatorem tj. gdzie nie sprawdzaja spalin.


@rahuza123: Nie słyszałem by ktokolwiek gdziekolwiek sprawdzał spaliny, ale mówię o innych miastach, bo z Krakowa nie jestem. W samym 2018r byłem na przeglądach z 5 autami i nigdy spalin nikt nie sprawdzał, zresztą w ogóle mało co sprawdzają, przegląd to 3 minuty (+27 minut czekania w biurze żeby w systemie móc podbić przegląd,
  • Odpowiedz