Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co byście zrobili, gdyby wasza luba oznajmiła wam że ma ochotę na trójkąt i kiedyś chciała by spróbować nie tylko takiego z drugą dziewczyna ale i drugim facetem? Wiem, że jest BI seksualna, ale ja nie jestem. I nie potrafilbym tam, na pewno nie z drugim facetem. Przecież to by było zaprzeczenie tego czym dla mnie i miałem nadzieję dla niej jest seks. Czyli czymś więcej niż przyjemnością, aktem miłości. Połączenia. Ech. A kiedy powiedziałem jej ze nie ma takiej opcji, nigdy, to wyglądała jak zbity pies i sama mówiła że jej przykro że ja też, nie jestem bi bo wtedy może bym się zgodził. Strasznie mi ciężko. Kocham ją bardzo, ale nie wiem co myśleć o takich jej ciagotach. #zwiazki #pytanie #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 32
@AnonimoweMirkoWyznania: takie zabawy nie są dla wszystkich. To, że propozycja MMK, to nie oznacza od razu, że zabawa typu bi - chyba, że tak powiedziała, ale Ty nie musisz się godzić na jakikolwiek trójkąt. Problem polega na tym, że jej to raczej spokoju nie da, a Ty jeśli nie jesteś przekonany w 101%, to się na żaden trójkąt nie zgadzaj, bo to dosyć mocne przeżycie i dla osób niepewnych zazwyczaj niezbyt
@AnonimoweMirkoWyznania jeśli ci na niej zależy, to spróbuj ją zaskoczyć w łóżku, ale czymś innym. Trójkąt to jedna z tych rzeczy, których partnerka po prostu nie ma prawa od ciebie wymagać. Poza tym jak się zmusisz, to pewnie i tak jebnie, bo nie poradzisz sobie z emocjami.
No i druga sprawa to jest jak bardzo jej na tym zależy, bo to równie dobrze może być jedna z wielu fantazji, o których myśli
Ale zdajesz sobie sprawę, że jeśli coś czujesz do partnerki, to widok jak obciąga albo jest zapinana przez drugiego faceta, nie należy do zbyt przyjemnych?


@sil3nt: to zależy od psychiki, od osobistych preferencji seksualnych. Jedni umierają z zazdrości, inni to po prostu akceptują, jeszcze innych to bardzo podnieca. Nie da się napisać, że jak coś czujesz to odpada bo nie każdy "czuje" tak jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡
Co byście zrobili, gdyby wasza luba oznajmiła wam że ma ochotę na trójkąt


@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym działał bo lubię różne układy ( ͡ ͜ʖ ͡) Jeżeli jednak trawi Cię zazdrość na samą myśl o tym to może się to skończyć klapą i rozpadem związku. Inna sprawa, że jak dziewczyna jest nieszczęśliwa z powodu Twojej reakcji to i związek może dłuższy czas nie przetrwać. Chyba powinieneś poszukać
Jedni umierają z zazdrości, inni to po prostu akceptują, jeszcze innych to bardzo podnieca.


@JudeMasonPolakozerca: a niektórym tylko wydaje się fajne, a jak dochodzi do zderzenia fantazji z rzeczywistością, to jednak wiele osób przerasta i zupełnie nie radzi sobie z olbrzymim ładunkiem emocji, który się odpala w trakcie takich zabaw. To co w wyobraźni miało być fajne, wcale nie było. Czasami za pierwszym razem (szczególnie od razu na głęboką wodę) przerasta,
zdecydowanie nie jest to zabawa dla wszystkich - nawet tych, którym się wydaje, że jest super.


@mlodyteam: zgadzam się. To się sprawdza tam, gdzie ludzie potrafią oddzielić seks od uczuć (albo gdzie jest sam seks - układ idealny ( ͡ ͜ʖ ͡)).
To się sprawdza tam, gdzie ludzie potrafią oddzielić seks od uczuć


@JudeMasonPolakozerca: i tu się pojawia problem często z kobietami i trójkątem MMK czy większym gronie z innym M. Kobiety często tego rozłączyć nie potrafią i żeby czerpać prawdziwą przyjemność z seksu, to jednak muszą coś poczuć, a pozwalanie swojej kobiecie na poczucie czegoś do innego faceta, to nic innego jak kopanie dołka pod samym sobą.

albo gdzie jest sam seks