Wpis z mikrobloga

@dr_Klotz: faktem jest to, że wokół dtube narosło wiele mitów, m.in. np. to, że rzekomo film nie może zostać skasowany. Wiele punktów Fervi bardzo dobrze punktuje.

Z tym czym się nie zgodzę, to z podsumowaniem DTube'a jako scamu, zwłaszcza mająć świadomość co potocznie jest tak scamem nazywane.

Faktem jest to, że DTube nie wyłudza od użytkowników żadnych pieniędzy, na żadnym etapie. W moim rozumieniu teza ferviego jest oparta o to, że
@noisy: @emjot86: ale filmy są usuwane w trybie około tygodnia? Bo jeśli tak, to przecież zabija całkowicie ideę bycia alternatywy dla YT, prędzej robi się z tego alternatywa dla telewizji nadającej na żywo.
@simperium: są filmy, które zniknęły po jakimś czasie. Według mnie to raczej kwestia jakiegoś błędu i problemów wczesnego rozwoju, a nie zamierzone działanie
@dr_Klotz: @simperium: @applicative_functor: @noisy:

Głosowo nie wyszedł, ale cóż. Ogólnie ja zgłaszałem błąd ze znikaniem filmów już dawno temu. Tu masz mój profil dtube z jakiejś nieznanej daty

Tu masz aktualne:
https://d.tube/#!/c/fervi

Noisy mówi, że to za duże słowo - ja się nie zgadzam. 7 listopada 2017 roku (nie wiem, z 3 miesiące po stworzeniu platformy?) napisałem do twórcy, że mi filmy znikają z kanału. Chwilę pogadaliśmy, że
fervi - @drKlotz: @simperium: @applicativefunctor: @noisy: 

Głosowo nie wyszedł, a...

źródło: comment_EBdMcHxHgjMwQZl58Es8l30n80eDd2wx.jpg

Pobierz