Wpis z mikrobloga

Zakupiłem już smoka stick v8 oraz smoka stick x8 (różnica tylko w wlocie powietrza). Teraz pytanko - mam bazy jakieś dwuletnie, czy mogę z nich dalej mieszać? Co potrzebuję do tego? Aromat i nikotynę? Kupuję na razie gotowce, chociaż te smoki za wiele smaku nie oddają, poza tym tylko DTL ( paliłem efajki jakieś 6 lat temu już i się przyzwyczaiłem). Chmury toto robi genialne, ciągle testuję.

#epapierosy #vape #efajki
  • 3
@mjfotocompl: Nie wiem w jakim stężeniu masz bazę (0%?), ale nie potrzebujesz nikotyny, tylko aromat.
Jak policzyłem, to płaciłem 20zł za Vilisha, potem poszedłem w coś za 10zł (P1 i takie tam), teraz czekam parę dni na mój pierwszy liquid. Zobaczymy, czy tragiczny. Wtedy koszt to jakieś 5zł/10ml. Co do dwuletnich baz, to mam bazę, z datą 2020r.
@mjfotocompl: jeszcze nikotyna i aromaty. Nikotyne kupisz na idymie, weź sobie 50 procent najlepiej i trzymaj w lodówce. Proporcja gliceryny do glikolu 60:40 czy 70:30, jak tam chcesz. Poszukaj przepisów, na androida ściągnij sobie vape tool obliczy ci pojemnościowo wszystkie składniki w zależności od tego jaką chcesz moc i ile aromatu. Glikol i gliceryna powinny być jeszcze dobre.