Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anominowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow zastanawia mnie jedna rzecz. Ile jadu musi mieć w sobie osoba, która szczerze 'gardzi i nienawidzi tych wszystkich plastikowych wywłok', bo sama uważa się za 'brzydką, płaku płaku'. A nie jest jakoś strasznie źle imo, takie 6/10 - dla mnie zbyt szczupła, ale co kto lubi. Z twarzy - jak ma ciągle zbolałą minę to ciężko, żeby wydawała się szalenie atrakcyjna.

Całe eseje o tym jak to życie ją doświadczyło, jaka to ona mądra i wartościowa, tylko wygląd jej blokuje drogę do kariery - inne laski dają dupy i mają lepsze posady. A z pewnością są głupsze i puste, bo ładna kobieta tylko taka może być.
Spotykam się z tym nie pierwszy raz i właśnie kobiety tak odwalają, żodyn facet nie narzekał, że nie awansuje/nie ma pracy bo jest brzydki czy ma za małego. Jakoś potrafią wziąć na klatę to, że brak im umiejętności czy wiedzy a nie zwalać winę na sam wygląd.

Wiem, że piszę to na wypoku, gdzie gloryfikuje się bycie #!$%@?, a kobieta 8/10 to roszczeniowa księżniczka, ale serio co z takimi różowymi jest nie tak?
#rozowepaski #niebieskiepaski #psychologia też

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 3