Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, chyba dość #niepopularnaopinia, zwłaszcza jak na #rozowypasek, ale kompletnie nie rozumiem zwyczaju malowania paznokci. Jeszcze bardziej dziwi mnie fakt, że ta praktyka jest tak rozpowszechniona, a niedostosowywanie się do niej jest wręcz niekiedy uznawane za przejaw niedbania o siebie przez kobietę ( ͡° ʖ̯ ͡°) O ile jeszcze lakier bezbarwny czy jakiś bardzo jasny jest jak najbardziej spoko, to wg mnie zielone, niebieskie czy żółte paznokcie wyglądają po prostu komicznie, żeby nie powiedzieć: paskudnie. Od razu zaznaczam, że nie jestem przeciwniczką makijażu jako takiego, bo sama się maluję. Czym innym jest jednak podkreślanie oczu czy ust, bo chyba większość zgodzi się, że te wyglądają lepiej, gdy są dość wyraźnie zaznaczone. Ale paznokcie? Wolałabym nie mieć ich z natury zielonych czy czarnych xD. Ciekawi mnie, jaka jest Wasza opinia na temat powyższego #gownowpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#modadamska #paznokcie #pytanie #ankieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok

Jakie paznokcie u kobiet wyglądają lepiej?

  • niepomalowane/lakier bezbarwny (jestem niebieski) 30.2% (39)
  • pomalowane (jestem niebieski) 21.7% (28)
  • niepomalowane/lakier bezbarwny (jestem różowa) 23.3% (30)
  • pomalowane (jestem różowa) 24.8% (32)

Oddanych głosów: 129

  • 8
Nie no, to jak najbardziej normalna, lecz bardzo rzadka opinia. Ja nie umiem się obejść bez pomalowanych paznokci i dobrze zrobionych brwi. To są dwie rzeczy, które nie zrobione dobrze doprowadzają mnie do szału. Jestem pewna że również masz swoje "dziwnosci" tylko może są one w innych sferach. A większość kobiet i tak robi to dla siebie, nie dla niebieskich. Niebieskie tylko głupio myślą, że ich zdanie jest najważniejsze
@AnonimoweMirkoWyznania po prostu przyjmij do wiadomości, że ludziom podobają się różne rzeczy. Nie maluję twarzy ani paznokci, ale rozumiem, że niektórym się to zwyczajnie podoba i że to jest dla nich ważne, a nie opinia randomów z internetów. Ale jeśli chodzi o "niepomalowane=zaniedbane", to się z tobą zgodzę, strasznie irytujące. Tym bardziej, że w większości kosmetyków kolorowych jest taki syf, że określenie używania tego "dbaniem o siebie" to jakiś nieśmieszny żart
OP: @ypoauy Mireczku, ależ ja to w pełni przyjmuję do wiadomości ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wiem też dobrze, co mi się podoba, a co nie. Ankietę dodałam z czystej ciekawości, ani nikogo nią nie atakuję, ani niczego nie sugeruję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}