Wpis z mikrobloga

@kosa1410 zdecydowanie krowiarki. Podejście pod górę przez godzinę może. Po wyjściu z lasu i dojściu na Sokolice, do samego szczytu nawet ktoś kto nie chodzi za bardzo po górach jest w stanie dojść bez większych przerw.
@kosa1410: Parking jest pod samym wejściem na szlak. Aczkolwiek doszły mnie słuchy, że ostatnio bardzo dużo samochodów tam ustawionych i ciężko zaparkować gdzieś blisko(w końcu ładna pogoda). Pare minut od szlaku jest płatny parking z tego co mnie pamięć nie myli, więc ewentualnie tam. Ja akurat jestem fanem chodzenia po niezapełnionych szlakach, więc wybieram terminy i godziny raczej nie "szczytu", więc ciężko mi się wypowiedzieć jak wygląda tam sytuacja w taką
@krafo: no z tym godzinnym podejściem z Krowiarek to przegiąłeś kolego. My szliśmy 4 tygodnie temu w nocy bez przystanków, dobrym tempem, wyprzedzaliśmy wszystkich jak leci i zameldowaliśmy się pierwsi na wierzchołku i wyszło 1.5h. Na mapie jest 2.20.
@kosa1410: zostawiasz auto na parkingu przy wejściu na szlak na Przełęczy Krowiarki. Byłem miesiąc temu, wschód był o 5:20, ja dojechałem na parking 1:20 i było już jakieś 5-6 aut. W
@plecak_odrzutowy Hmm, nigdy nie odmierzalem tam czasu, ale zawsze wydawało mi się, że do samej Sokolicy idę koło 1-1,5h. Możliwe, że to tylko wrażenie, z ciekawości następnym razem sprawdzę