Wpis z mikrobloga

Syn miał ostatnio komunię i zebrał całkiem ładną sumkę(około 1,5k) Kupiłem mu za to konsole #xboxone S, bo o takiej marzył. Wcześniej dużo osób mówiło, że nie podłączę jej do telewizora kineskopowego(taki mamy) i co??? jak widać na załączonym obrazku, udało się!! I niech ktoś mi teraz powie, że trzeba kupić płaski bo do starego nic nie podłączę. #gtav pięknie śmiga :) Za resztę kasy miał sobie kupić płaski TV, ale jak zobaczył, że można grać to woli kupić sobie jeszcze ze 3 gry. A teraz niedowiarki mogą się schować!
#ciekawostki #dziendobry #rozowepaski #konsole #wygryw
PanDoniczka - Syn miał ostatnio komunię i zebrał całkiem ładną sumkę(około 1,5k) Kupi...

źródło: comment_Qcxfthw1yW8P7M4VDVRtX2Kk9gtAzprZ.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
Za moich czasów zbierałem truskawki na handel dla rodziców, objeżdżałem wózkiem całe miasto w poszukiwaniu makulatury i w ten sposób pomagałem rodzicom.


@PanDoniczka: I to było takie super, rozwijające i wspaniałe, że tego samego chcesz dla swojego syna?
  • Odpowiedz
@to_juz_przesada: Musi wiedzieć, że tylko ciężką pracą coś osiągnie. Na studia do Harvardu go nie poślę....ma zostać biedakiem, żebrakiem?? Nie zbiera makulatury, ale mu opowiadam jak to ciężko mi było za dzieciaka aby wiedział, że teraz żyje na wysokim poziomie w porównaniu do mojego dzieciństwa
  • Odpowiedz
@PanDoniczka: 1500 zł na komunie - nie no naprawdę mala sumka. Mój brat na komunie od samego chrzestnego dostal 1200 zł. Zaś w sumie około 5 tys. I nie pisze tego by się chwalic czy coś, ponieważ z tego co się orientuje właśnie tyle obecnie się dostaje a nawet więcej. Więc suma 1500 zł jest zaskakująco mała.
  • Odpowiedz
@PanDoniczka: No a tak pomijając że to bait. To jaka niby przykemnoś grania na takim telewizorze xD - pamiętam jak graliśmy z kolegą w battelfielda 2 na podobnym sprzęcie. Ale teraz ceny telewizorów są już na tyle niskie że bezproblemu można było kupić lepszy telewizor. Nawet moja babcia stwierdziła że taki telewizor ją już denerwuje i za niezbyt wysoką emeryture kupiła sobie 48" calową "plazmówke".
  • Odpowiedz