Wpis z mikrobloga

@Sniper_Wolf: A tak na poważnie to jak se okopiesz dobrze namiot i przyjedziesz wcześnie to będziesz miał luksusową kwaterę prywatną niedaleko sceny xD

Inne opcje to ToiCamp - taki bardziej luksusowy kawałek pola na namiot za ogrodzeniem na obrzeżach festiwalu (bliżej Małej sceny), płatny od doby.
Wioska Motocyklowa - ogrodzony teren, jedna opłata za cały festiwal, namiot z dostępem do wrzątku za darmo, ale musisz mieć Dowód rejestracyjny na moto.

Festiwal
@Sniper_Wolf: naprawdę namiot to najlepsza opcja, tylko trzeba przyjechać wcześniej dzień dwa, żeby miejsce bylo. Jak dla mnie panuje tam nqjcudowniejsz atmosfera, więc nie odgradzaj się jakąś kwatera prywatna w mieście, bo po prostu tego nie poczujesz!
Festiwal jest za miastem ok 4-5km od Kostrzyna, tam najbliżej znajdziesz kwaterę, ale jaki to ma sens? Cały klimat namiotowego festiwalu ci pryska i jeszcze to #!$%@? tam codziennie, no proszę cię xD


@gorfag: Wiem coś o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moja różowa pochodzi z Kostrzyna i na czas woodstocku zatrzymujemy się u niej.
Są plusy: mieszkamy u siebie, mamy swoją toaletę i prysznic. Minus -
@Sniper_Wolf Przecież na takie festiwale nie jedzie się na koncerty tylko głównie dla atmosfery, wyluzowani ludzie(czasem za bardzo) i otwarci. Nie przeżyjesz tego jeśli pójdziesz spac jak jakiś janusz w kwaterze prywatnej zamiast w namiocie xD