Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw zmienia swoją mentalność na pozytywną, więc #wygryw dzięki #lgbt
Kojarzycie te porady, żeby przegrywy spróbowały czy może bycie gejami ich nie bawi i czy tam może im się uda? No to chciałem spróbować. Od razu pasywa spróbować chciałem, bo to niby największa bolączka. Popatrzyłem po necie tu i tam, ogłosiłem się i znalazłem chętnego na przebolcowanie mnie. Doczytałem jak się do tego przygotować, żeby było przyjemnie, już chciałem proponować termin i miejsce, gdy coś mnie ruszyło. Doczytałem jeszcze jak się ma sprawa profilaktyki i statystyki dotyczące HIV.


Poruszyło mnie to trochę. Od dzisiaj się cieszę życiem i swoim zdrowiem. Dbam o swoje zdrowie i formę od pewnego czasu, mogę żyć spokojnie. Poczułem powiew wygrywu i czuję się dobrze ze sobą. A co z życiem uczuciowym? Zacznę zarywać do grubszych lasek i różnych paszczyli, skoro z normalnie wyglądającymi mi nie wychodzi. Jak na wyjebce to pełną par. Niemniej statystyki, które poznałem sugerują mi, że profilaktykę warto będzie stosować niezależnie od tego czy będę homo, bi czy hetero. Żyjcie zdrowo i świadomie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#przegryw zmienia swoją mentalność ...

źródło: comment_w8twDlvAusPtBJR40IPPuf0GJ2QcC7Qk.jpg

Pobierz
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: „Oral sex is "low risk" in terms of getting HIV. There is no transmission risks for receiving oral sex. You probably will not get HIV from giving oral sex either—but having cuts or sores in your mouth, gum disease, having an STI in your throat, or recent dental work increases your risk. If any of these applies, you may consider refraining from performing oral sex to reduce your of exposure
WalecznaFranca: Ja sie zarazilem oralem, jak trafisz na hiva nieleczonego tp wcale nie jest taka mala szansa na zakazenie samym oralem bez zabdzpieczenia... Ogolnie jest to ruletka i wszustko zalezy czy trafisz, najbezpoeczniej tak na prawde umawiac sie tylkk z hiv plus leczonymi takie osoby sa pewniejsze

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
OP: @artpop: Nie dałeś niczego czego bym nie wiedział. Właśnie m.in. z powodu tej informacji napisałem, że można się zarazić przez lodzika. To co wrzucił @chrzandofrytek: może i ma bardziej konserwatywne podejście, ale paradoksalnie rezygnacja z okazyjnego seksu na rzecz stałych partnerów seksualnych jest sposobem na ograniczenie. Najlepiej by było jakby się wszyscy regularnie badali i byli #!$%@? szczerzy.

Ja póki co spasowałem i poszedłem w inną stronę. Jeśli
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak na prawdę to negatywny wynik badania (choćby i było wykonane dwa dni wcześniej) nie stanowi dla drugiej osoby żadnej wartościowej informacji, bo mówi tylko tyle, że na pewno nie doszło do zakażenia w okresie kończącym się 3 miesiące przed badaniem (dopiero po 3 miesiącach od potencjalnego zakażenia wynik daje pewność). Do zakażenia mogło równie dobrze dojść parę tygodni przed badaniem i taki delikwent z "minusowym" kwitkiem może już na