Wpis z mikrobloga

dobry pan dostarcza nam tanie paliwo. Już zapomniałem o podwyżce podatków i o tym, ze cena benzyny wystrzeliła o 30 gr na litrze


@ZaplutyKarzelReakcji:

1. Podwyżka jakich podatków wpłynęła na zmiany kosztów paliwa?
2. Czy znasz jakieś czynniki zależne od naszej wewnętrznej polityki, które wpłynęły na cenę paliwa?
3. Jaki wpływ ma rząd na cenę baryłki ropy na światowych rynkach?
4. Masz ty rozum i godność człowieka?
  • Odpowiedz
  • 218
@Paul_Proteus nie działa już na nikogo poza innymi wariatami wasze propagandowe #!$%@?, więc możecie już sobie darować. Na Onecie spróbuj, może tam ktoś łyknie.
  • Odpowiedz
@Khaine:

Podałem ci jak na tacy powody, dla których paliwo drożeje. Nie ma to nic wspólnego z polityką pisu, choćbyś się zesrał, nie jesteś w stanie udowodnić związku.

Ale to ja uprawiam propagandę...
  • Odpowiedz
A co Ci pasuje w tym że benzyna podrożała?


@prawa_reka_sorosa:

Nie bez powodu mam cię na #czarnolisto skoro prezentujesz taki poziom czytania ze zrozumieniem...

Nic mi nie pasuje w tym, że benzyna podrożała. (interpunkcja też u ciebie leży i kwiczy)
Mamy najtańsze paliwo w UE, takie są fakty. Możesz to sobie sprawdzić bez problemu.
  • Odpowiedz
@widmo82:

Służę uprzejmie. Zarabiamy tak mało na tle Europy bo większa część kontynentu nie gościła u siebie radzieckich wojsk, które pilnowały przyniesionego na bagnetach realnego socjalizmu. Większość Europy dostała również miliony monet na start, w ramach Planu Marshalla. W czymś jeszcze mogę pomóc?
  • Odpowiedz