Wpis z mikrobloga

Jak ja lubię te sytuacje, gdy dziewczyna, która myśli, że jest atrakcyjna, oczekuje z automatu, że będę wokół niej skakał jak 100% pozostałych facetów, a ja mam #!$%@?. To zdziwienie: "Ale jak to? Wszyscy wokół mnie skaczą?". Jedna nawet zaczęła sugerować, że jestem pedałem. A im bardziej ją zlewałem, tym bardziej była #!$%@?. Piękne to jest pokazywać "księżniczkom" ich miejsce. Raz nawet na taką ryknąłem, to od tamtej pory zaczęła jawnie do mnie startować. Kobiety są #!$%@? strasznie (nie wszystkie na szczęście, ale 90%). #logikarozowychpaskow
  • 15
@fuckmylife33 podobna sytuacje mialem w barze ostatnio. Siedzialy 2 kolezanki jedna ladniejsza druga i troche mniej. Ze nie mam za duzych ambicji ani nie jestem giga chadem to podbilem do brzydszej. Jak bys widzial jaki wielki bol dupy mial ta druga
@fuckmylife33: Znam to gościu. "Traktuj je jak powietrze, nie odpędzisz ich od siebie". Nie daj sobie wchodzić na łeb jakimś różowym myślącym, że jak mają cibe i cycki to rządzą światem. W dupie się #!$%@?ło od tej atencji niektórym ( ͡ ͜ʖ ͡)