Wpis z mikrobloga

@KaNaPa1:
Przegląda 9h z testo i robię spis treści, już 1h obejrzałem. Wiem, że było to tam, bo ostatnio słuchając tego filmu w czasie pracy usłyszałem te scene.

Dlatego mirki proszę was: bacupujcie na dyskach wszystko, nie tylko te długie filmy ale mniejsze też, i to a jak najlepszej jakości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KaNaPa1: @nordberg: wersja 1.1 była usunięta z konta autora, ale ktoś ją ponownie wrzucił; wersję 1.2 sam autor kompilacji wrzucał na openloada - wersja 1.3 jest, ale nie wiadomo, kiedy będzie wrzucona ¯\_(ツ)_/¯

@nordberg: wersja 1.2 ma dodany filmik Od tylca polke za 5 zl oraz poprawioną kolejność nagrań; wersja 1.3 ma inne intro, podpisane filmy, wraz z tymi niebędącymi w kompilacji, oraz bonusowy film (nie wiem jaki, nie widziałem) - chyba ma też dodane posty Testa, ale nie jestem pewien
@nordberg: nie ma sprawy; słowo-klucz: oryginałów. Jedyny kanał Testo jaki został (o ile to jego) to peter norivotset, pozostałych już dawno nie ma; nie ma się co oszukiwać, prędzej się znajdzie filmik Testa w jakości 340p, niż w jakości 720p - no ale to już "wina" wcześniejszych pobrań, w jakości SD, a nie HD

HQ moja dupa, kuhwa!


Jak to sam Zimmermann powiedział