Wpis z mikrobloga

@matra: rodzice mają 2 miesięcznego owczarka niemieckiego i nie wiem jak się nim zająć, potrzebuję ogólnie informacji na temat karm i jako takiego wychowania
@kondziow: uzasadnij xD
@k_EZ: a hodowca gdzie, że tak zapytam? Wziąłeś psa z burka i kocurka czy innego pseuducha że nie masz wsparcia z pierwszej ręki? ( _) co pies jadł do tej pory?

@matra: jak na razie je 3-4 razy dziennie ryż z jakimś mięsem mielonym i jakieś Pedigree czy inną karme z marketu


@k_EZ: CO O:
Przepraszam, ale ten pies znalazł się u
@matra: nie nazwałbym tej osoby od której pies był wzięty hodowcą, a raczej pseudohodowcą to też szukam rad na wypoku, gość mówił o jakichś porcjach rosołowych z tego co mówili rodzice. Właśnie tej grafiki szukałem, wiedziałem że gdzieś ją widziałem
@k_EZ: no i na co Ci to było? Tyle się mówi o pseudohodowlach, żeby nie wspierać tego procederu a wy dalej swoje (°°
Mam nadzieję, że jeśli nie jest to żadne stowarzyszenie, to chociaż zgłosiłeś typa tam gdzie trzeba.
Szczepienie jest? Odrobaczenie jest? Po szczepieniu idź do psiego przedszkola i #!$%@? powodzenia, żeby Ci się nie trafił histeryczny ONek z #!$%@?ą
@k_EZ: polecam karmy taste of the wild I canagan są to karmy które mają odpowiednie wartości odżywcze dla psa, nie trzeba nic kombinować, po prostu do miski i piesek dostaje to co powinien.
@matra: nie wiedziałam, niestety aktualnie totw jest jedyną opcją dla mojego psa. A co do canagana można jeszcze dodać że psy lubią go jeść więc zachęcenie psa do tej karmy przychodzi łatwo
@SumKrowojad: no czasem tak jest że psu podpasuje, ale ogólnie z ok 60% mięsa spadli na coś ponad 20% xDDD Canagan znowu imo jest okropnie drogi, uważam, że w jego cenie można znaleźć coś porównywalnego, pomijając że przy takich kosztach to już zdecydowanie lepiej wypada barf - o ile ma się możliwość ( ͡º ͜ʖ͡º)
@matra: to będę śledzić czy nic się nie zmienia, bo niestety nie ma innej karmy w 100% bez mięsa tylko z rybą. A dobrą karmę ciężko znaleźć tanio, można, zwierzęta potrafią być droższe niż człowiek xD
nie ma innej karmy w 100% bez mięsa tylko z rybą


@SumKrowojad: słaby risercz robiłaś ( ͡° ͜ʖ ͡°) głową nie ręczę, ale przeczytaj składy: Simpsons salmon&potato, Purizon Single Meat łosoś i szpinak, Alpha Spirit Only Fish (cena xD), Acana Pacifica, Orinej Six Fish, WOLFSBLUT Wild Pacific, NATURE Łosoś, choć ja tam bym nie szła w samego łososia - jak hodowlany to ścierwo-mięso, sama nie jadam, więc