Wpis z mikrobloga

Andromirki, posiada ktoś #redminote5?
Zastanawia się nad zmianą telefonu za jakiś czas. Póki co mam #a52016 i zadowolony jestem z aparatu, względnie z baterii (ok 5/5.th sotu na wifi, dobrze ponad 3 na LTE i telefon ma prawie 2 lata), płynność powoli zaczyna się psuć ale coś czuję że ubijają go aktualizacjami specjalnie bo jeszcze jakiś czas temu śmigał jak szalony a teraz coraz częściej przymula.
Ciekawy jestem jak sprawdza się aparat w tym note 5. Nie chcę mieć gorszego niż teraz. A ten w A5 ma przesłonę F1.9 i ogółem robi jakościowo podobne zdjęcia do #galaxys6 czyli jest dobrze w miarę. Bateria wiem że w note będzie spoko.
Ciekawy jeszcze jestem, czy toto ma w ogóle to LTE B20? Będę dużo korzystał z nawi i nie chce czarnych dziur w zasięgu.
Fajny też sie wydaje mi 6x ale pewnie u nas będzie z 500zl droższy i ma sporo gorsza baterie.
#android #xiaomi
  • 3
@elosiema Redmi note 5 global ma b20. Aparat też ma przysłonę 1.9. Ale jeżeli chodzi o porównanie do a5 to nie wiem. Samsungi słyną z dobrych aparatów nawet w budżetowych telefonach.
6x


@elosiema: Chodzi o Xiaomi Mi 6X? Jak tak to nie będzie za to będzie Mi 2A, który jest przeznaczony na rynek europejski i będzie miał czystego Androida ze wsparciem prosto od Google.

Xiaomi Mi 6X ma MIUI i jest przeznaczony na rynek chiński.