Wpis z mikrobloga

SIADAJCIE MALE #!$%@? OPOWIEM WAM HISTORIĘ I NA DODATEK W ŚRODKU NOCY JĄ OTAGUJĘ, ŻEBY WIĘCEJ SIE OSÓB DOWIEDZIAŁO XD
#logikaniebieskichpaskow #riizzlaabynight #podrywajzwykopem #heheszki #debil i troche #stonoga i #narkotykizawszespoko
----------------------------------------------------
@Mesiva @Graner obczajcie to xD
1. ZANIM ZACZNIESZ CZYTAC, SPOJRZ NA MEME - FAJNY #!$%@? NIE? HEHE HEHE PA TYPA IDEALNA ALEGORIA KULA DO KREGLI HEHE #!$%@? HEHE
MYSLISZ E NIE, TO NIE JA? JA TEZ TAK MYSLAŁEM
2. WOŁAM NAOCZNEGO ŚWIADKA @JINOFTHELAMP - ZIOMECZKU JA TE HISTORIE TAK OPOWIEM WIESZ, HEHE TO CO MI POWIEDZIAŁEŚ DAM NA KONIEC :D
3. WYLACZAM CAPSA SORKI
4. Będzie długo ale tldr - #!$%@?łem koncertowo xD
----------------------------------------------------

Otóż, mam ja w Polsce tego ziomeczka, kumpla, bratnią duszę przyjaciela - @jinofthelamp. Za każdym razem jak jestem w Polsce to kombinuje, żeby sie z nim spotkac, bo podobny flow, jakies tam rozeznanie (sorry tu gubie pl znaki i interpunkcje bo mnie to meczy za bardzo) w życiu.
Wpadłem na szybki urlop, on akurat u mamusi blok obok, cyk szybkie ugadanko, są wo.eczki, jest stacja benzynowa otwarta, mame wychodze.
No to poszliśmy na tzw mniasto, kierunek stacja, leciutko przyspieszeni, cieplutko, temperatura ciała troszke podniesiona, no taki fajny buzzing, ej ide, robie rzeczy, ciepło, okolica, moje osiedle, super klimat.
Piwko, potem piwko potem piwko, żarcie papierosków na czas bo wiadomo papieroski są pyszne w pewnych okolicznościach.
Oczywiście, lądujemy na naszej ulubionej miejscówce koło przychodni, stacja 200 metrow jakby trzeba płyny uzupełnić, temperatura ciała roście, zaczynamy gadac troszkę szybciej - no bajeczka :D
Jako, ze ta miejcowka jest na jedwabnym szlaku do stacji to chodzi tam troche róznego towarzystwa no ale ziomek ogarnia ludzi wiec spoko.
Idzie żulek, jeden drugi.
Małolaty jakies, grupka
Potem typek w #!$%@? supreme'a raz drugi trzeci
I nagle idą ONE - dwie na oko 16 latki, rozśmiechane, my zreszta też well happy.
No i stają koło nas cos tam smieszkują i podbijają ej macie papieroska?
KLIK - troche wypiłem, troche coś tam innego, fajny klimat więc wiadomo, bajera level 100.
Zaczynam z wysokiego c, oo ktoś ladnie pachnie, i wąchane.
Pierwsza skucha - A TO CHYBA GUMA DO ŻUCIA, "eJ NO DZIĘKI"
troche xd, ale ziomek ratuje sytuacje, coś tam gadka gadka, o papieroskach o pracy no #!$%@? small talk taki
(@jinofthelamp wez mnie szturnchnij nastepnym razem zebym nagrywal taka sytuacje xD bo nie jestem w stanie tego skladnie tego zlozyć)
no generalnie wiecie jak to jest, dwóch śmieszkowych gości i dwie lekko wypite małolatki (które jak się pózniej okazało są w naszym wieku).
Pojawił się temat wymiany numerami, jakoś tak nieśmiało na początku ale wszystko idzie w dobrym kierunku :D
Już tam gdzieś się z jej strony jakiś Skarb przewinął, śmieszki coś ale widę potencjał.
Jedna telefon odebrala, jest u babci a my AHA LAJK SPOKO XD
to została ta jedna, no i #!$%@? jest dobrze
jest dobrze, ziomek tam ostro supportuje, ale nagle wraca druga laska i zaczynają przez dziure w płocie przełażić na przychodnie xD
a że lekko wypite to jedna przeszła, ale druga się mota, pada hasło MOŻE POMÓŻ KOLEŻANCE
RIZZLA UPADA PO RAZ DRUGI, zamiast cyk zwinnym ruchem do niej to se stoje i HE HE HE z Jinem xD
#!$%@? ale sytuacja jeszczy naprawdę była do uratowania, no #!$%@? była jak #!$%@?
I co robi Rizla?
NIE KMINI ŻE #!$%@? LASKI IDĄ SIĘ WYSZCZAĆ RAZEM TYLKO Z PEŁNĄ KURTUAZJĄ I DYGNIĘCIEM NÓŻKĄ MÓWI
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
A IDZĆIE W #!$%@? TYLKO SE KRZYWDY NIE ZRÓBCIE
-
-
-
-
-
HURR DURR
-
-
-
-
JAK DO NAS MÓWISZ
-
-
-
-
ZAGLĄDAM DO DZIURY
-
-
-
-
TA SIĘ DO MNIE ZBLIŻA, NAPIĘCIE ROŚNIE
-
-
-
-
"CHCIAŁAM CI TEN NUMER DAĆ, SERIO, BO FAJNY JESTEŚ ALE #!$%@?ŁEŚ"

I TEN DŻWIĘK ROZBIJANYCH KRĘGLI

-------------------------------------------
No, także jakby ktoś chciał porad w podrywaniu to zapraszam na pw xD
#!$%@? jak po tak ambitnej i sukcesywnej akcji w Tesco mogłem #!$%@?ć takie coś xD
#!$%@?
xD debil
Co prawda @jinofthelamp później skleił, ze je kojarzy i tam rozne cyrkumstancje
ale no #!$%@?
WPROST MI POWIEDZIAŁA XD
uff kto przeczytal niech da plusa na pocieszenie, sorki rozpisałem sie bo jeszcze jestem taki troche :P
riizzlaa - SIADAJCIE MALE #!$%@? OPOWIEM WAM HISTORIĘ I NA DODATEK W ŚRODKU NOCY JĄ O...

źródło: comment_Lb4daZnVqLhSlYAvm6YTHqgeF9gKMDkO.jpg

Pobierz
  • 18
@riizzlaa no niby #!$%@?ś xD ale że co, one tak bez poczekaj, czy inne zaraz wracam? No nie ogarniam, jak można odejść bez żadnego elo czy poczekaj, idę pruknąć ))¯_(ツ)_/¯