Wpis z mikrobloga

Czy jest jakiś dobry mireczek z #warszawa ? Na alledrogo znalazlem monitor, ale koles nie chce wyslac. I czy ktoś miałby czas by kupić, spakować ładnie, wysłać ( tutaj do dogadania jak z hajsem ) ?
http://allegro.pl/monitor-lg-25um58-p-i7363357427.html
I ogólnie co myslicie jako 2 monitor taki widescreen ? Miałem przyjemność podotykania takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I powiem, że chciałbym, ale nie ma TANICH TAKICH DO KUPIENIA ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#pomocy #pcmasterrace #komputery

  • 10
@Bialy_Mis: "I ogólnie co myslicie jako 2 monitor taki widescreen ?"
Ja pracuję na takim (monitor podstawowy) z drugim ekranem z laptopa. Super sprawa, moim zdaniem poprawia komfort o efektywność pracy jeśli trzeba korzystać z dwóch lub trzech programów równocześnie.
@Bialy_Mis: Widescreeny spoko, korzystałem z identycznego monitora przez dwa lata, ale... na podstawie tego doświadczenia podpowiadam, że 25' to za mały rozmiar na matrycę 21:9. Rozważ 29'. :)
@cRun: mam teraz 22" lub 23", jako dodatkowy ( pożyczony ;( ) w rozdzielczosci 1600x900 i NAWET mi to wystarcza, i wiem, że taki 25 mi starczy.
Podstawowy to 23" full hd i ten zostaje jako podstawa.
@MarekW: Wiem, ja bardziej, że podstawowy to do grania, a dodatkowy do śmiesznych obrazkow, spotify etc.

Nigdy nie miałem drugiego, a ostatnio z nudów przetestowałem i ahh CZEMU DOPIERO TERAZ...
@Biala_Czekolada: podstawa