Wpis z mikrobloga

Mirki przed chwilą na moim balkonie była awantura. Dwie sroki pogoniły wronę.
Ogólnie napieprzały nią w szybę, dziobały itd. Jak otworzyłem drzwi to spierdzieliły na pobliskie drzewo, ale wrona została, bo nieźle ja poturbowały (najbardziej gira widać dostała ( ͡° ʖ̯ ͡°) ). Nie wiem co jedzą takie ptaki, to dałem trochę wody rannemu wojownikowi, posypałem płatków i troche kiełby. Póki co tylko pije i łypie na mnie...
#ptaki #wronyzprzypadku
Pobierz m.....3 - Mirki przed chwilą na moim balkonie była awantura. Dwie sroki pogoniły wron...
źródło: comment_nl9Gbj2f7tSmCFxpRRUgwYU6NeZjg5wn.jpg
  • 8
@MatisBey: @StefanBadyl: @MyshaM: @Koszmar_zUo No co za suki sroki! (°°
Wrona posiedział jeszcze chwilę, popiła i przeskoczyła na gałąź pobliskiego drzewa niemrawo. Pięć minut i znowu ja obsiadły, że pióra lecą! I to nie jedna, tylko cały czas dwie. Jak jedna dostanie po łbie i trochę odleci, to od razu druga też się wycofuje. Przegrupowanie i znowu atak.
ale inba! Wrona zaczęła dziwnie wołać. Po chwili przyleciała druga wrona "z pomocą" i sroki spierdzieliły.
Teraz ta drugi wrona siedzi koło tej rannej na gałęzi a srok nie widać ()
@max1983 Te wrony to skuhwysyny. Wychodząc sobie z psem na spacer do parku ostatnio jedna sucz mi go atakowała pazurami. Jak podchodzilem do niego to przestawala. Potem miedzy soba zaczely sie tłuc. A szkoda bo bym jej chetnie #!$%@? luja ogluszacza. Dzis w tym samym miejscu jedna mnie chciala przyatakować od tylca. I za kazdy razem jak przechodze przez te miejsce to latają za mną i mnie obserwują razem z psem. Czytałem