Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: W branży blockchain pracuje rzesza ludzi. Jacyś ludzie sobie piszą kod swojego shita, wymyślają jakieś rozwiązania. Nie wiedzą czy to wyjdzie czy nie. Gdzie indziej ktoś wymyśla coś nowego do btc, nie wiadomo czy obrany kierunek jest najlepszy z możliwych, ale ludzie sobie dalej piszą te kody. Tymczasem na wypoku alt=rak. Wrzucamy memy, animacje, tworzymy kolektywny front walki o jedyny blockchain, który ma prawo być tworzony. Cała reszta to wrogowie
@Manah: cała reszta nie jest tworzona żeby rozwiązać istniejące problemy, tylko żeby łatwo zgarnąć hajs z ICO. Najlepsze że to takie osoby jak wy wierzycie w te scamy, grubi tradujacy wiedzą że to projektu bez przyszłości ale fajnie można co chwilę nowe pompować przez fomo.

Popatrz jaka rotacja jest w pierwszej 15 marketcapu. W jednym momencie Monero w top 5, później jakas iota, cardano, eos i tak w kółko. Jest hype
@cyberpunkbtc: Są tokeny, które startują bez ico i nie robią szumu wokół siebie. Natomiast jak czytam o kolejnym rewolucyjnym tokenie ERC20, który będzie miał mainnet za rok lub wcale to też się zastanawiam kto to łyka. Największe zażenowanie mnie łapie jak czytam o kolejnym super anonimowym coinie gdzie czas pokazał, że jedynie Monero jest anonimowe, a transakcje na Zcash i innych śmieciach da się wyśledzić. Nie wierzę też w żadnego flipa,
@cyberpunkbtc: już ci tłumacze. Rynek krypto to spekulacja. Obecnie mało kto chce tym płacić a raczej czekają na pompę. Jeżeli mam wrzucić przysłowiową stówkę na bitcoina i liczyć na powrót do ath, aby podwoić swoją mamonę to cudów nie zarobię. Jeżeli jednak wrzucę ta stówkę w gownocoina, który w miesiąc może wzrosnąć 300 razy i wyciągnąć fartem 30tys to dlaczego mam nie spróbować? Szansa na spompowanie gownocoina jest dużo większe niż
@maryjuszpitagoras: Ale ja też używam shitów nieraz bo fajnie latają. Shit który może urosną x300 jest bardzo niebezpieczny bo dla takiego wzrostu musi być młodziutki i tani. Zbyt ryzykowny, bo takich nowych jest co chwila pełno i padają.

Tylko mi nie mów że to takie proste i pewne do wyciągnięcia zawsze sporego plusa. Gdyby tak było to byś nie inwestował 100 tylko sprzedał wszystko co masz i pomnożył w chwilę ;)
@cyberpunkbtc: jasne, że nie jest proste i powiem nawet wiecrj, że 90% ludzi straci s zarobi tylko niewielu - tak jak działa hazard. Ale jest settysiecy Mirków takich jak ja który wrzuci sobie stówkę na Alta - a może zaskoczy i się uda. Jest też spora grupa ludzi którzy kupią za 10k bo dla nich to tyle co dla mnie stówka - tak powstaje pompa. Potem wchodzą grube ryby i inwestują